aktuality

Novinka | | PR oddelenie

Kde nás najbližšie stretnete? Už túto sobotu v Kremnici!

Novinka

V sobotu 9.12. sa s nami môžete stretnúť v Kremnici

Chceme byť bližšie k vám, spoznať život vo farnosti, kde žijete! Svätá omša, živá diskusia a prítomnosť známych hlasov z vysielania – to všetko môžete zažiť aj vy! Príďte na stretnutie s tímom Rádia Lumen. Staňte sa našimi patrónmi a členmi LUMEN klubu priamo na mieste a využite nové benefity, ktoré sme pre vás pripravili.
V sobotu 9. decembra zavítame do farnosti Kremnica na sv. omšu o 18:00 v kostole sv. Alžbety. Navyše spoznáte jedného z hlavných aktérov zo súťaže Preteky čnosti. Tešíme sa na vás!

Chceme byť bližšie k vám, spoznať život vo farnosti, kde žijete! Svätá omša, živá diskusia a prítomnosť známych hlasov z vysielania – to všetko môžete zažiť aj vy! Príďte na stretnutie s tímom Rádia Lumen. Staňte sa našimi patrónmi a členmi LUMEN klubu priamo na mieste a využite nové benefity, ktoré sme pre vás pripravili.V sobotu 9. decembra zavítame do farnosti Kremnica na sv. omšu o 18:00 v kostole sv. Alžbety Uhorskej. Navyše spoznáte jedného z hlavných aktérov zo súťaže Preteky čnosti a priamo na mieste si budete môcť zapísať úmysly modlitieb do nášho vysielania. Tešíme sa na vás!

Program sobotnej návštevy:

9.12.2017 o 18:00 - sv. omša v kostole sv. Alžbety Uhorskej v Kremnici

o 19:00 - diskusia o Rádiu LUMEN s pracovníkmi rádia