aktuality

Novinka | | PR oddelenie

Keď málo znamená veľa: Aj 2% vedia meniť svet k lepšiemu

Novinka

Foto: Martin Šajgalík

 

http://www.lumen.sk/aktualita/podporte-vysielanie-radia-lumen-poukazanim-2-z-dane-z-prijmov1.html

 

V tomto období si viac ako inokedy mnohí kladieme otázku komu venovať 2% zo svojich daní. Prinášame vám 10 dôvodov prečo podporiť Rádio LUMEN.

1. Naše rádio je jediné svojho druhu na Slovensku. Prinášame svetlo, vieru, nádej a lásku.

2. Máme jedinečných poslucháčov! Počúvajú nás nie preto, že sme, ale preto ako sa pri počúvaní nášho rádia cítia.

3. Sme jednou z mála rozhlasových staníc, ktoré myslia na celú rodinu. Vysielame programy pre deti, pre mládež, ľudí stredného veku a aj pre seniorov.

4. Myslíme na tých, na ktorých sa často zabúda. Vyznávame kresťanské hodnoty.

5. Pre vašich rodičov, babky a dedkov sme jediným celodenným spoločníkom.

6. Spájame Lumenrodiny! Aktívne sa s nimi stretávame, pomáhame im, formujeme ich a načúvame ich problémom.

7. Organizujeme púť Rádia Lumen do Krakova patriacu medzi najvýznamnejšie podujatia, pri ktorých Slováci vyrážajú spoločne do zahraničia.

8. Vďaka vášmu príspevku môžeme pripravovať nový program o varení a inováciach do domácností, pozývať mnohodetné rodiny na víkendové stretnutia a organizovať vychádzky do prírody.

09. Zdokonaľujeme svoje technické zázemie.  Zakúpili sme nový vysielací systém a v napredovaní chceme pokračovať.

10. Ponúkame vám príležitosť spojiť vašu značku s projektmi, ktoré odmeňujú ťažko skúšané osudy. Vďaka súťaži Preteky čnosti pocestujú dobrí ľudia na svoju prvú dovolenku v živote!

Ak sme vás stále nepresvedčili, na pomoc nám prichádza aj myšlienka od našej poslucháčky Alenky: "Prebúdzate a nachádzate v človeku niečo krásne, čo driemká, ale túži sa prejaviť a vy mu tú šancu dávate."

Tí, ktorí prispievajú sa stávajú strojcami pomoci a sprevádzania pre tých, ktorí po tom túžia. Aj vďaka vám vysielame programy, ktoré máte radi. Podporte nás a staňte sa aj vy súčasťou šírenia hodnotných informácií. Vaše modlitby, zaangažovanosť a podpora Rádia LUMEN majú zmysel.

 

2% z dane môžete poukázať neziskovej organizácii PRE LUMEN, n.o., Kapitulská 2, 974 01 Banská Bystrica. Podrobné informácie nájdete tu:

http://www.lumen.sk/aktualita/podporte-vysielanie-radia-lumen-poukazanim-2-z-dane-z-prijmov1.html