TopTip

Už čoskoro vo vysielaní: Naša redaktorka prinesie reportáže z Fatimy

Naša redaktorka prinesie reportáže z Fatimy

Pútnické miesto Fatima patrí medzi najnavštevovanejšie na svete. Každý mariánsky ctiteľ môže precítiť na tomto mieste neopakovateľné duchovné zážitky. Tento rok si pripomíname 100. výročie zjavení vo Fatime. Chudobní pastierikovia sa stali poslami Božej Matky pre tento svet. Mnohí im neverili, ale oni zostali verní Panne Márii, aby mohli konať Božie dielo. Pútnici práve tento rok cestujú do Portugalska a pri tejto príležitosti vysielame do Fatimy našu redaktorku Annu Božkovú

Ak ste ešte neboli vo Fatime, my vám to skúsime vynahradiť. Na Rádiu LUMEN vám od 12.9. (Mena Preblahoslavenej Panny Márie) do 22.9. ponúkneme vo vysielaní špeciálny program. Priamo z pútnických miest v Portugalsku a Španielsku sa vám v spolupráci s CK AwerTour ozve redaktorka Anna Božková. Dozviete sa viac o duchovných pokladoch, pútnických chrámoch a príbehoch ľudí, ktorí zo Slovenska putovali do Portugalska, či Španielska.

Okrem Fatimy navštívi Anna Božková s mikrofónom Rádia LUMEN aj známe pútnické miesto Santiago de Compostela, kde mnohí putujú k hrobu sv. apoštola Jakuba. Čaká ju i zastávka v portugalskom mesto Braga a prehliadka baziliky Bon Jesus do Monte a najstaršej katedrály Panny Márie v Portugalsku. Na všetky miesta vás vezmeme cez reportáže v našom vysielaní!

Viac informácii už čoskoro prinesieme na vlnách Rádia LUMEN a na webe lumen.sk

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 28.05.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
 • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
 • Za mňa a moju sestru Magdalénu, aby sme spravili skúšky na autoškolu. Renáta
 • Za uzdravenie môjho manželstva a obnovu našej krásnej rodiny. Nech si odpustíme hriechy a nájdeme vieru, nádej a lásku. Veronika
 • Za uzdravenie, oslobodenie od závislosti alkoholu, hier a Božiu pomoc a ochranu pre priateľa Marcela. Zuzka
 • Za nášho syna Adamka, ktorý už dlho bojuje s chorobou. Lucia
 • ZA ZDRAVIE, BOŽIU POMOC A SILU VIERY PRE RODIČOV VLADIMÍRA A MÁRIU. JANA
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.