aktuality

Novinka | | PR oddelenie

OTESTUJTE SA: Ako dobre poznáte Rádio LUMEN?

Novinka

Tento rok oslavujeme! Rádio LUMEN vysiela už 25 rokov a my sme si pre vás pripravili zaujímavú súťaž, ktorá otestuje vašu znalosť našich hlasov.

Hlas Rádia Lumen

7. apríla 1993 sme začali. Možno aj vy si pamätáte na tento deň, keď sa po prvý raz rozhlasovým éterom ozvalo vysielanie Rádia Mária, ktoré sa následne premenovalo na Rádio LUMEN. Odvtedy už prešlo neuveriteľných 25 rokov. Ak nás počúvate dlho, možno aj 25 rokov, tak neváhajte a zapojte sa do novej súťaže HLAS RÁDIA LUMEN!

Ako to funguje

Pripomenúť existenciu Rádia LUMEN, poslanie a miesto v srdciach veriacich a v spoločnosti kresťanov-katolíkov. Poohliadnúť sa, poďakovať a zavďačiť sa tým, ktorí stáli a dodnes stoja pri nás a podporujú šírenie evanjelia pri príležitosti okrúhleho 25. výročia - to je cieľom kampane, ktorá sa našim éterom ponesie nasledujúce týždne.

Za štvrťstoročie vyrobilo Rádio Lumen tisícky relácií, vychovalo šikovných spíkrov a mnohé hlasy z nášho éteru zanechali nezmazateľnú spomienku v živote poslucháčov katolíckeho rádia. Práve takéto nezabudnuteľné hlasy si chceme pripomenúť.

Od utorka 6. februára do 7. apríla 2018 bude každý týždeň v Rádiu LUMEN výnimočný. V Lumenáde od 6:00-11:00 a v popoludňajšom Lumenfóre od 13:00-16:00 budete každý pracovný deň počuť zvukovú ukážku jedného hlasu. Vašou úlohou je uhádnuť komu tento známy HLAS RÁDIA LUMEN patrí! Budeme vám pomáhať vždy od pondelka do piatka viacerými indíciami až nakoniec, v piatok o 8:10 hod. môžete do štúdia zatelefonovať a prezradiť správnu odpoveď.

Čo môžete vyhrať

Cenu, ktorú inde nedostanete! Sviečku s logom Rádia LUMEN z limitovanej edície pri príležitosti 25. narodenín nášho rádia.

Navyše v období trvania súťaže bude každý piatok malý sviatok. Ranná téma bude ladená narodeninovo a keď sa zapojíte do piatkovej témy, môžete tiež získať špeciálnu narodeninovú sviečku.

Špeciálna cena v súťaži HLAS RÁDIA LUMEN z limitovanej edície od Zuzany Kluchovej

Prečo sa do súťaže oplatí zapojiť

Ak ste naozaj skalným a dlhoročným poslucháčom Rádia LUMEN určite pre vás nebude náročné rozpoznať HLAS RÁDIA LUMEN a identifikovať jeho majiteľa. Pozývame vás počúvať naše vysielanie pravidelne, zaspomínať si a zabaviť sa. Otestujte svoj sluch prvýkrát už v utorok 6. februára o 6:35 v Lumenáde s Ivom Novákom. Tešíme sa na vaše znalosti našich hlasov!