TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Trnavská novéna 2017 v priamych prenosoch Rádia LUMEN

Trnavská novéna 2017 v priamych prenosoch Rádia LUMEN

Na Trnavskej novéne pred Bazilikou sv. Mikuláša nás stretnete vo štvrtok 16.11.

Trnavskú novénu a atmosféru tohto duchovného sviatku v slovenskom Ríme si budete môcť vychutnať aj v našom vysielaní v priamych prenosoch. Navyše, vo štvrtok 16.11. sa môžete s nami stretnúť pri stánku Rádia LUMEN:

Pondelok 13.11. o 18:00 - Aktuálna situácia rodiny – skutočnosť a výzvy. Celebruje J. E. Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup, metropolita

Streda 15.11. o 18:00 - Príprava snúbencov a ich sprevádzanie v prvých rokoch manželského života. Celebruje J. E. Mons. František Rábek, biskup, vojenský ordinár.

Štvrtok 16.11. o 18:00 - Ako rásť v manželskej láske. Celebruje J. E. Mons. Milan Chautur, košický eparcha. + STÁNOK RÁDIA LUMEN OD 16:00 PRED BAZILIKOU!

Piatok 17.11. o 18:00 - Láska matky a otca v rodine. Celebruje J. E. Mons. Ján Orosch, trnavský arcibiskup, kazateľ prof. ThDr. Jozef Jurko, PhD., Teologická fakulta KU.

Sobota 18.11. o 18:00 - Krízy, úzkosti a ťažkosti v manželskom a rodinnom živote. Celebruje J. E. Mons. Marián Chovanec, banskobystrický biskup.

Nedeľa 19.11. o 9:25 - Manželský sľub: zmluva, ktorá zaväzuje. Celebruje J. Em. Mons. kardinál Dominik Duka, pražský arcibiskup.

Nedeľa 19.11. o 18:00 - Otázky súčasnej mladej generácie týkajúce sa vzťahu k Bohu a k Cirkvi. Celebruje J. E. Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup.

Pondelok 20.11. o 18:00 - Ako odovzdávať vieru v rodine – evanjelizácia a katechizácia. Celebruje J. E. Mons. Viliam Judák, nitriansky biskup.

Utorok 21.11. o 18:00 - Ako má súčasná rodina ohlasovať evanjelium a vydávať svedectvo o Kristovi. Celebruje J. E. Mons. Vojtech Cikrle, brniansky biskup.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 20.06.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
 • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
 • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
 • Za zomrelých Eduarda a Jozefa. Eva
 • Za Božiu pomoc pri skúškach v poslednom ročníku. Matúš
 • Za môjho manžela Mareka, aby našiel vieru v Boha, odpustil a aby sme zachránili naše manželstvo a rodinu. Veronika
 • Za zdravie a vyriešenie problémov so zdravím a Božiu pomoc pre Annu a Danu
 • Za zdravie a Božie požehnanie za moju sestru Máriu a jej rodinu. Sestra Valéria
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.