TopTip

Z domova: V nedeľu nás stretnete v Smižanoch

V nedeľu nás stretnete v Smižanoch

Svätyňa Božieho milosrdenstva

Druhá veľkonočná nedeľa je nedeľou Božieho milosrdenstva. Vo vysielaní vám prinesieme priamy prenos sv. omše zo Svätyne Božieho milosrdenstva v Smižanoch a priamo na mieste nájdete aj stánok Rádia LUMEN s knižkami Preteky čnosti a schránkou pre vaše úmysly do vysielania Rádia LUMEN.

Priamy prenos sv. omše, ktorú bude celebrovať Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup metropolita sa začína v našom vysielaní  v nedeľu 8.4. už o 10:15. Cez rozhlasové vysielanie Rádia LUMEN tak prenesieme aj k Vám domov kúsok atmosféry priamo zo známeho pútnického miesta na východnom Slovensku v Smižanoch.

Pútnický program priamo v areáli Božieho milosrdenstva je celovíkendový. Začína sa už v sobotu 7.4. večer a v nedeľu sú sv. omše a duchovné aktivity počas celého dňa. Okrem iného bude sv. omšu o 16:00 sláviť aj náš pán riaditeľ otec Juraj Spuchľák.

Priamo v pútnickom areáli nájdete aj stánok Rádia LUMEN. Redaktori Ivo Novák a Andrej Baldovský vám radi poradia, ako si zapísať úmysel modlitby do vysielania Rádia LUMEN. Priamo v stánku budú mať aj na predaj obľúbenú knihu Preteky čnosti, či iné upomienkové predmety s logom Rádia LUMEN, ktorých kúpou môžete podporiť našu činnosť. Zároveň je priamo na mieste možné stať sa patrónom Rádia LUMEN a okamžite čerpať výhody z členstva. V stánku Rádia LUMEN vás budeme čakať od 9:30 do 13:00.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 28.05.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
 • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
 • Za mňa a moju sestru Magdalénu, aby sme spravili skúšky na autoškolu. Renáta
 • Za uzdravenie môjho manželstva a obnovu našej krásnej rodiny. Nech si odpustíme hriechy a nájdeme vieru, nádej a lásku. Veronika
 • Za uzdravenie, oslobodenie od závislosti alkoholu, hier a Božiu pomoc a ochranu pre priateľa Marcela. Zuzka
 • Za nášho syna Adamka, ktorý už dlho bojuje s chorobou. Lucia
 • ZA ZDRAVIE, BOŽIU POMOC A SILU VIERY PRE RODIČOV VLADIMÍRA A MÁRIU. JANA
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.