TopTip

Novinka: Víkendový pobyt v Kúpeľoch Brusno len za 25 Eur!

Víkendový pobyt v Kúpeľoch Brusno len za 25 Eur!

Rádio Lumen má 25! A vám stačí len 25 Eur na zaslúžený víkendový oddych. Venujte nám jednorázový narodeninový príspevok vo výške 25 Eur a my vám dáme oveľa viac.

Jubilujúce Rádio Lumen je tu pre vás už 25 rokov. Za ten čas sa veľa zmenilo, no Ježiš Kristus, o ktorého sa opierame je ten istý včera, dnes i naveky. A naše poslanie sa práve vďaka tomu nemení ani po 25 rokoch. Chceme k vám prinášať nádej každý deň. Veľkou oporou ste nám právy vy - naši poslucháči a preto máme pre vás darček -TRI víkendové pobyty v Kúpeľoch Brusno pre 2 osoby v hodnote viac ako 1000 Eur, ktoré teraz môžete mať len za 25 Eur. Okrem toho 25 poslucháčom-prispievateľom venujeme sviečku z limitovanej narodeninovej edície.

 

Stačí, ak nám v čase od 25. apríla do 25. mája pošlete jednorázový narodeninový príspevok vo výške 25 Eur a môžete to byť práve Vy kto si bude užívať ubytovanie v liečebnom dome Poľana, plnú penziu formou bufetu, vstupnú lekársku prehliadku, 2 liečebné procedúry denne a tiež voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny a parného kúpeľa. Máme pre vás pripravený voucher platný do decembra 2018. Je len na vás, pre ktorý víkend sa rozhodnete.

 

Počúvajte naše vysielanie a zapojte sa do súťaže o víkendové pobyty v srdci stredného Slovenska, len niekoľko kilometrov od Banskej Bystrice, kde nájdete aj minerálne pramene využívané na pitnú kúru pri ochoreniach tráviaceho ústrojenstva a minerálne kupele účinné najmä pri ochoreniach srdcovo-cievneho, pohybového a kožného aparátu.

 

Všetci, ktorí prispejete jednorázovým narodeninovým príspevkom 25€ v čase trvania súťaže t.j. od 25.4 - 25.5.2018 ste v hre o víkendový pobyt. Môžno to budete práve Vy, kto si s blízkou osobou už čoskoro dopraje oddych a príjemný relax v kúpeľoch s dlhoročnou históriou.

 

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci poslucháči. Účasť nie je podmienená členstvom v našom Lumen klube. Zapojiť sa môžu aj naši patróni, pravidelní či nepravidelní prispievatelia. Zároveň dávame na vedomie, že za narodeninový príspevok sa nepovažuje akákoľvek suma iná ako 25€ či pravidelný mesačný príspevok, ktorý nám posielate trvalým príkazom, bankovým prevodom, poštovou poukážkou, alebo cez SIPO. Do správy pre prijímateľa prosím uveďte: SÚŤAŽ, TELEFÓNNE ČÍSLO a MENO v tvare (SUTAZ0900111222JankoMrkvicka)

IBAN účtu pre zaslanie narodeninového príspevku: SK71 0200 0000 0030 9801 0859.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY súťaže nájdete tu.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 28.05.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
 • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
 • Za mňa a moju sestru Magdalénu, aby sme spravili skúšky na autoškolu. Renáta
 • Za uzdravenie môjho manželstva a obnovu našej krásnej rodiny. Nech si odpustíme hriechy a nájdeme vieru, nádej a lásku. Veronika
 • Za uzdravenie, oslobodenie od závislosti alkoholu, hier a Božiu pomoc a ochranu pre priateľa Marcela. Zuzka
 • Za nášho syna Adamka, ktorý už dlho bojuje s chorobou. Lucia
 • ZA ZDRAVIE, BOŽIU POMOC A SILU VIERY PRE RODIČOV VLADIMÍRA A MÁRIU. JANA
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.