Blahorečenie sa blíži! V Košiciach uvidíte vysielanie LUMENU naživo | Rádio Lumen

TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Blahorečenie sa blíži! V Košiciach uvidíte vysielanie LUMENU naživo

Blahorečenie sa blíži! V Košiciach uvidíte vysielanie LUMENU naživo

Areál futbalového štadióna v košickom Čermeli bude dejiskom liturgickej slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej. Rádio LUMEN pozýva svojich poslucháčov z celého Slovenska v tento deň do Košíc. Známe hlasy z vysielania vás budú čakať v našom propagačnom stánku v priestoroch štadiónu košickej Lokomotívy. V stánku si môžete zapísať úmysly modlitieb do vysielania, stať sa patrónom Rádia LUMEN a zakúpiť si suvenír s logom Rádia LUMEN. Na jednej z tribún sa bude nachádzať aj naše improvizované vysielacie štúdio, odkiaľ budeme naživo vysielať. Ak budete prechádzať okolo, uvidíte nás priamo pri práci a možno sa stanete aj nečakanými hosťami v našom vysielaní. Tešíme sa na vás v sobotu 1.9.2018 na slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej v Košiciach. 

Naživo vysielaný program z Košíc zo slávnosti blahorečenia na vlnách Rádia LUMEN:

Piatok 31.8.2018

18:00 Emauzy – mimoriadny prenos   Večerná vigília „S Ankou na kolenách“ – svätá omša z Dómu sv. Alžbety v Košiciach. Celebruje Mons. Marek Forgáč, košický pomocný biskup.

19:30 Večerná vigília „S Ankou na kolenách“ – Duchovno-poetické pásmo s hudobným sprievodom Tvorivej skupiny Poetica Musica ukončené eucharistickým požehnaním.
 

Sobota 1.9.2018

06:00 Ranné spojenie špeciál  Živé vysielanie zo slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej na Štadióne TJ Lokomotíva Košice (striedané moderovanie z vysielacieho štúdia na štadióne a programu z hlavného pódia)

09:00 Modlitba radostného ruženca

10:00 Eucharistické slávenie s obradom blahorečenia  Celebruje J. Em. kardinál Giovanni Angelo Becciu, prefekt Kongregácie pre kauzy svätých, legát pápeža Františka

 

Nedeľa 2.9.2018

10:30 Emauzy – mimoriadny prenos  Ďakovné eucharistické slávenie v Dóme sv. Alžbety v Košiciach spojené s uložením relikvií blahoslavenej Anny Kolesárovej, celebruje Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup – metropolita. V závere svätej omše bude vyhlásený prípravný rok na 400. výročie mučeníckej smrti svätých košických mučeníkov.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.08.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Aby závažné ekonomické a politické rozhodnutia slúžili na ochranu rodiny ako pokladu ľudského spoločenstva.
  • Úmysel KBS na august: Nech je prázdninový a dovolenkový oddych spojený aj s obnovou ducha v našom národe.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za obrátenie pre moju manželku, aby bola uzdravená rana v jej srdci, ktorú ja ako manžel neviem zaplniť a aby sme obaja nachádzali jednotu, rástli v láske a odolávali tlakom tohto sveta. Peter
  • Za pokoj a Božie požehnanie od závislosti rodiny dcéry Andrey, Božie požehnanie pre rodiny syna Dušana a dcéry Miriam. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.