TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Púť Rádia LUMEN do Krakova sa bude konať už túto sobotu 5. mája. Ak máte ešte voľné miesta vo vašom autobuse, tak nám napíšte do pondelkovej rannej témy. My vám ich pomôžeme naplniť.

14. púť do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove bude výnimočná, pretože si na nej pripomenieme aj 25 rokov existencie Rádia LUMEN. Pútnické autobusy do Krakova organizujú viaceré farnosti a spoločenstvá. Patríte medzi týchto organizátorov aj vy? Máte ešte voľné miesta? Napíšte nám do rannej témy v pondelok 30.4. a my to oznámime v živom vysielaní.

Do vašej reakcie na facebook Rádia LUMEN, email: tema@lumen.sk; alebo sms kontakty 0911 913 933 a 0908 677 665 uveďte názov farnosti / spoločenstva ktorá/é organizuje púť, počet voľných miest, čas odchodu a telefonický kontakt na zodpovednú osobu. Mária Trubínyová bude čítať vaše reakcie v pondelkovej Lumenáde od 6:00 do 11:00.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.12.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby ľudia, ktorí slúžia odovzdávaniu viery, našli zrozumiteľný jazyk pre dialóg s rozličnými kultúrami.
  • Úmysel KBS na december: Nech svetlo prichádzajúceho Krista preniká naše domovy.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcéry Beátku a Julku, aby si našli dobrých kresťanských manželov. Mama
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Aby sme si stále boli nápomocný a držali spolu. Miroslava
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.