Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok! | Rádio Lumen

TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Púť Rádia LUMEN do Krakova sa bude konať už túto sobotu 5. mája. Ak máte ešte voľné miesta vo vašom autobuse, tak nám napíšte do pondelkovej rannej témy. My vám ich pomôžeme naplniť.

14. púť do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove bude výnimočná, pretože si na nej pripomenieme aj 25 rokov existencie Rádia LUMEN. Pútnické autobusy do Krakova organizujú viaceré farnosti a spoločenstvá. Patríte medzi týchto organizátorov aj vy? Máte ešte voľné miesta? Napíšte nám do rannej témy v pondelok 30.4. a my to oznámime v živom vysielaní.

Do vašej reakcie na facebook Rádia LUMEN, email: tema@lumen.sk; alebo sms kontakty 0911 913 933 a 0908 677 665 uveďte názov farnosti / spoločenstva ktorá/é organizuje púť, počet voľných miest, čas odchodu a telefonický kontakt na zodpovednú osobu. Mária Trubínyová bude čítať vaše reakcie v pondelkovej Lumenáde od 6:00 do 11:00.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.08.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Aby závažné ekonomické a politické rozhodnutia slúžili na ochranu rodiny ako pokladu ľudského spoločenstva.
  • Úmysel KBS na august: Nech je prázdninový a dovolenkový oddych spojený aj s obnovou ducha v našom národe.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za obrátenie pre moju manželku, aby bola uzdravená rana v jej srdci, ktorú ja ako manžel neviem zaplniť a aby sme obaja nachádzali jednotu, rástli v láske a odolávali tlakom tohto sveta. Peter
  • Za pokoj a Božie požehnanie od závislosti rodiny dcéry Andrey, Božie požehnanie pre rodiny syna Dušana a dcéry Miriam. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.