TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Máte voľné miesta do Krakova? Napíšte nám o tom už tento pondelok!

Púť Rádia LUMEN do Krakova sa bude konať už túto sobotu 5. mája. Ak máte ešte voľné miesta vo vašom autobuse, tak nám napíšte do pondelkovej rannej témy. My vám ich pomôžeme naplniť.

14. púť do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove bude výnimočná, pretože si na nej pripomenieme aj 25 rokov existencie Rádia LUMEN. Pútnické autobusy do Krakova organizujú viaceré farnosti a spoločenstvá. Patríte medzi týchto organizátorov aj vy? Máte ešte voľné miesta? Napíšte nám do rannej témy v pondelok 30.4. a my to oznámime v živom vysielaní.

Do vašej reakcie na facebook Rádia LUMEN, email: tema@lumen.sk; alebo sms kontakty 0911 913 933 a 0908 677 665 uveďte názov farnosti / spoločenstva ktorá/é organizuje púť, počet voľných miest, čas odchodu a telefonický kontakt na zodpovednú osobu. Mária Trubínyová bude čítať vaše reakcie v pondelkovej Lumenáde od 6:00 do 11:00.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 18.07.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
  • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie, za uzdravenie mojej duše a tela a za celkové uzdravenie, za nájdenie seba samého. Ľubomír
  • Za Božiu pomoc pre dcéru Veroniku, za šťastné donosenie dieťatka, za šťastný pôrod, za lekárov, nech ich ruky a myseľ vedie Pán, za zdravie bábätka a mamky a za ochrancu ich celej mladej rodiny, ako aj zaťa Paľa. Rodičia Hanka a Ján
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Miroslava
  • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti hry na automaty pre švagra Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.