TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
PRIAMY PRENOS: Pamätný deň smrti biskupa Vojtaššáka

PRIAMY PRENOS: Pamätný deň smrti biskupa Vojtaššáka Boží sluha biskup Ján Vojtaššák

Naše letné stretnutia s vami pri púťach a mimoriadnych priamych prenosoch pokračujú. V sobotu 3. augusta si pripomenieme biskupa Vojtaššáka. 

V sobotu 3. augusta 2019 sa uskutoční celodiecézna púť Spišskej diecézy do Zákamenného pri príležitosti Pamätného dňa smrti Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka.  

Slávnostnú svätú omšu o 10:30 bude celebrovať a prítomným veriacim sa v homílii prihovorí Jozef kardinál Tomko. Pred svätou omšou bude pobožnosť Fatimskej soboty (od 9:30), keďže na tento deň pripadá aj prvá sobota v mesiaci august. Súčasťou slávenia pamätného dňa bude aj prezentácia nového filmového dokumentu o Božom sluhovi biskupovi Jánovi Vojtaššákovi, ktorý sa pripravuje v talianskej koprodukcii.

Rádio LUMEN vám prinesie priamy prenos od 9:30 (vrátane pobožnosti Fatimskej soboty) a aj sv. omše od 10:30 s kardinálom Tomkom. Navyše priamo na mieste nájdete aj stánok Rádia LUMEN. Zastavte sa u nás a využite možnosť zapísať si úmysel vašej modlitby do vysielania Rádia LUMEN. V našom stánku sa môžete stať aj patrónom Rádia LUMEN a začať čerpať výhody z členstva v klube. 

Tešíme sa na vás v sobotu 3. augusta predpoludním pred kostolom v Zákamennom!

ZDROJ: TK KBS / Rádio LUMEN

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.10.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby vanutie Ducha Svätého vzbudilo novú misionársku jar v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby sme sa v našich rodinách radi, často a spoločne modlievali posvätný ruženec, a tak vyprosovali pokoj pre našu vlasť
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie a ochranu Panny Márie pre neter Miriamku a sestru Máriu. Anna
  • Za Božie požehnanie v tehotenstve a za šťastlivý pôrod a vďaku za dar života nášho dieťatka. Manželia Gódányovci, Dunajská Streda
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.