X

Napíš príbeh na tému tohto mesiaca

Meno *
Priezvisko *
Vaše priezvisko sa nebude nikde zobrazovať. Uloží sa len do našej databázy.
Email *
Vaša e-mailová adresa sa nebude nikde zobrazovať. Uloží sa len do našej databázy.
Mesto / Obec *
Názov príbehu *
Zostávajúci počet znakov: 1800

Ako to funguje

 

Čo mám urobiť ak sa chcem zapojiť do kampane Preteky čnosti s CK Awertour?

Na stránke www.pretekycnosti.sk si kliknite na odkaz Napísať príbeh. Otvorí sa formulár, v ktorom vyplníte základné údaje o sebe. Zverejnené bude len Vaše krstné meno a miesto, odkiaľ príbeh posielate.  Ostatné osobné údaje sú len pre potreby Rádia LUMEN za účelom kontaktovania víťaza kampane. Následne zadáte názov príbehu (titulok, pod ktorým bude príbeh uverejnený), a napíšete samotný príbeh na konkrétnu tému mesiaca. Do kampane Preteky čnosti sa môže zapojiť každý kto splní všetky podmienky súťaže zverejnené vo vysielaní, alebo na internete.

 

Čo ak žijem v zahraničí, kde počúvam Rádio LUMEN a chcel by som sa zapojiť do kampane?

Kampaň je určená občanom Slovenskej Republiky. Ak ste Slovák žijúci v zahraničí aj vy sa môžete zapojiť do súťaže a napísať nám príbeh o niekom, kto si zaslúži titul najčnostnejšieho človeka. Rádio Lumen hľadá čnostných Slovákov.

 

Môžem písať o človeku, ktorý už nežije?

Hľadáme žijúcich ľudí, ktorých chceme doceniť, vyzdvihnúť a odmeniť zájazdom do Svätej Zeme. Príbeh o zosnulej osobe nie je vhodný a jeho šance na výhru sa minimalizujú.

 

Aký dlhý príbeh môžem napísať?

Každý príbeh má obmedzený počet znakov na 1800, čo je jedna strana A4. Ak chcete, aby príbeh odoslalo, Váš text opisujúci čnostného človeka sa musí zmestiť do tohto formátu.

 

Čo sa stane po odoslaní príbehu?

Po kliknutí Odoslať príbeh, bude Váš príbeh odoslaný koordinátorom projektu. Rádio LUMEN si vyhradzuje právo skontrolovať všetky príbehy pred ich publikovaním a ochrániť tak uverejnenie nevhodného, nemorálne, diskriminačného, alebo inak eticky neprijateľného textu. Ak bude príbeh vhodný na publikovanie, zobrazí sa medzi ostatnými príbehmi v danom mesiaci najneskôr do 48 hodín odkedy ste ho odoslali. Užívatelia budú mať od momentu publikovania príbehu možnosť za príbeh hlasovať.

 

Ako hlasovať?

Ak ste si prečítali príbeh, ktorému chcete poslať svoj hlas stačí ak kliknete na tlačidlo Hlasujem za príbeh, ktorý je viditeľne umiestnený pod príbehom.

 

Koľko hlasov môžem poslať jednému príbehu?

Každý užívateľ môže v jeden deň poslať jednému príbehu len jeden hlas. K opätovnému hlasovaniu za ten istý príbeh sa môže vrátiť po 24 hodinách.

 

Môžem zahlasovať za viaceré príbehy?

Áno. Každý hlasujúci môže zahlasovať za viacero príbehov a udeliť príbehom jeden hlas v jeden deň a to kliknutím na tlačidlo Hlasujem za príbeh.

 

Môžu opätovne zahlasovať viacerí z toho istého počítača, avšak z inej emailovej adresy hneď po sebe?

Niektorí ste nás kontaktovali, že sa vám nedá hlasovať z toho istého počítača, avšak z inej emailovej adresy krátko po sebe. Viacstupňová ochrana pred zneužitím hlasovania si vyžiadala blokovanie takejto snahy, ktoré je spôsobené viazaním na SESSION (https://cs.wikipedia.org/wiki/Session ) a Cookie (https://cs.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie ). Tá končí, po zatvorení prehliadača. V praxi to znamená, že ak chcete napríklad Vy, Váš manžel a deti zahlasovať za jeden a ten istý príbeh za sebou, avšak prihlasujete sa z jedného počítača pokiaľ zakaždým prihlásením/odhlásením nezatvoríte prehliadač ďalšie hlasovanie nebude možné. Uvádzame presný postup ako vám to bude fungovať. Zapnete si prehliadač/pretekycnosti.sk, prihlásite sa ako jozkomrkvicka1@lumen.sk, zahlasujete sa príbeh A. Zavriete prehliadač. Zapnete si prehliadač/pretekycnosti.sk a tentokrát sa prihlási Vaša manželka ako mrkvickova2@lumen.sk, zahlasuje za príbeh A. Tento postup zopakujete pri ďalších osobách.

 

Aký príbeh vyhráva a kto o tom rozhoduje?

Víťazným príbehom pre tému daného mesiaca sa stáva príbeh, ktorý získa najviac hlasov od hlasujúcich návštevníkov stránky. Užívatelia hlasujú slobodne a svoj hlas môžu dať príbehu, ktorý sa im najviac páči. Je na vašom slobodnom rozhodnutí akým(u) príbehom(u) pošlete svoj hlas.

 

Kto sa môže stať výhercom kampane Preteky čnosti s CK Awertour?

Výhercom sa stane autor príbehu a žijúca hlavná postava príbehu, ktorá(ý) riadne a najúspešnejšie splnila(i) všetky podmienky súťaže, stanovenou formou poskytla(ol) údaje na riadnu a nezameniteľnú identifikáciu svojej osoby na účely realizácie práv a povinností podľa všeobecných podmienok a bol(a) za výhercu podľa podmienok súťaže vyhlásená(é).

 

Čo ak sa zájazdu nemôžem zúčastniť zo zdravotných, alebo iných objektívnych dôvodov? Môžem výhru venovať niekomu inému?

Výhra v súťaži Preteky Čnosti s CK Awertour je zájazd do Svätej Zeme pre dve osoby. Patrí autorovi a hlavnej postave príbehu.  Ak sa výherca nemôže, alebo sa rozhodne z vlastnej vôle nezúčastniť sa zájazdu, cenu môže venovať len osobe z iného prihláseného príbehu uchádzajúceho sa o výhru v súťaži. Túto voľbu môže prenechať aj na zriaďovateľa súťaže t.j. Rádio Lumen. Výhra nie je prenosná na iných rodinných príslušníkov.

 

Ako dlho bude prebiehať kampaň Preteky čnosti s CK Awertour?

Súťaž sa začína v apríli 2017 a končí v júni 2017.

 

Ak vyhrám, kedy pôjdem do Svätej Zeme?

Všetci výhercovia poletia do Svätej Zeme spolu, po skončení kampane. Predpokladaný termín zájazdu je november 2017.

 

Kedy sa ukončuje hlasovanie v danom mesiaci?

Hlasovanie k téme mesiaca sa uzatvára vždy v posledný deň mesiaca o 00:00.

 

 

 

registrácia

Prihlásenie

Nemáte účet? Zaregistrujte sa ...