X

Napíš príbeh na tému tohto mesiaca

Meno *
Priezvisko *
Vaše priezvisko sa nebude nikde zobrazovať. Uloží sa len do našej databázy.
Email *
Vaša e-mailová adresa sa nebude nikde zobrazovať. Uloží sa len do našej databázy.
Mesto / Obec *
Názov príbehu *
Zostávajúci počet znakov: 1800

O projekte

 

V dnešnom svete sa všetci pretekajú v tom, kto bude úspešnejší, bohatší a krajší. My v Rádiu LUMEN  sa pretekáme v skutočných hodnotách. Hľadáme tých najčnostnejších ľudí, akých poznáte.

 

Čnosť (alebo aj cnosť) je trvalá a stála dispozícia konať dobro a dávať zo seba to najlepšie. Veľa takých ľudí žije okolo nás. Sú to naše mamy, otcovia, babky, dedkovia, sestry, bratia, priatelia, synovia a dcéry, kolegovia, šéfovia, manželky a manželia. Konajú z lásky a nič za to nežiadajú späť. Ich obetavé skutky sú často svetu neviditeľné, niekedy nedocené a inokedy nepovšimnuté.

 

Rádio LUMEN povzbudzuje ľudí konať dobro a hovoriť o tom. Cieľom cnostého života je totiž stať sa podobným Bohu.  Preteky cnosti chcú byť balzamom pre ľudí nedocenených, unavených životom a zároveň motiváciou pre ostatných, ktorí si uvedomujú, že aj v tomto svete stojí za to byť mravným človekom. Vždy totiž existujú ľudia, ktorí to vidia a vážia si to. Ľudia potrebujú pohladiť pri nesení kríža. My v Rádiu LUMEN žijeme s vami vaše životy.

 

Od apríla 2017 do júna 2017 hľadáme tých najpokornejších, najúprimnejších, jednoducho najčnostnejších ľudí, akých poznáte. Napíšte nám o nich a cestujte s CK Awertour do Svätej Zeme.

registrácia

Prihlásenie

Nemáte účet? Zaregistrujte sa ...