TopTip

Už čoskoro vo vysielaní: Staňte sa patrónom Rádia LUMEN a získajte víkendový wellness pobyt!

Staňte sa patrónom Rádia LUMEN a získajte víkendový wellness pobyt!

Ľudia si od nepamäti volili ochrancov, ktorých nazývali patróni. My si volíme VÁS. Pridajte sa k zástupom pozemských patrónov a staňte sa ochrancom vášho Rádia Lumen. Navyše teraz môžete vyhrať exkluzívny wellness pobyt v kúpeľoch Brusno!

Ako bude súťaž prebiehať?

Ak sa v tomto období aj VY pridáte k tisíckam našich  patrónov môžete získať víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v kúpeľoch Brusno. Navyše od 6. marca každý pracovný deň odmeníme v Lumenfóre jedného nového patróna Rádia Lumen, ktorý získa elektrický mlynček na korenie do kuchyne. Neviete však ani dňa, ani hodiny kedy súťaž skončí, a kedy vyhlásime meno výhercu wellness pobytu v Brusne. Preto neváhajte a staňte sa patrónom ešte dnes!

Elektrický mlynček od Tescomy

Kto sa môže stať patrónom Rádia Lumen?

Patrónom Rádia Lumen sa môžete stať tak, že vyplníte online formulár na http://www.lumen.sk/lumen-klub-prihlaska.html, alebo si stiahnete prihlášku do Lumen klubu na http://www.lumen.sk/lumen-klub.html, vyplníte ju a pošlete na adresu vistiakova@lumen.sk. Ak nemáte prístup na internet, o prihlášku môžete požiadať aj na telef.číslach:

048/471 08 12

048/471 08 31

048/471 08 34

Vyplnenú nám ju zašlete, v deň keď ju zaregistrujeme sa stávate patrónom a máte šancu vyhrať vecné ceny. Minimálny vek pre patróna je 18 rokov.

Kúpele Brusno

Počúvajte nás každý pracovný deň o 9:10 a 14:10 a dozviete sa viac. Vždy o 14:10 vyhlásime výhercu elektrického mlynčeka na korenie do kuchyne. Neviete však ani dňa, ani hodiny kedy budeme hrať o wellnes pobyt. Kľúčom k úspechu je stať sa patrónom Rádia Lumen ešte dnes a výhra môže byť vaša!

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 28.05.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
 • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
 • Za mňa a moju sestru Magdalénu, aby sme spravili skúšky na autoškolu. Renáta
 • Za uzdravenie môjho manželstva a obnovu našej krásnej rodiny. Nech si odpustíme hriechy a nájdeme vieru, nádej a lásku. Veronika
 • Za uzdravenie, oslobodenie od závislosti alkoholu, hier a Božiu pomoc a ochranu pre priateľa Marcela. Zuzka
 • Za nášho syna Adamka, ktorý už dlho bojuje s chorobou. Lucia
 • ZA ZDRAVIE, BOŽIU POMOC A SILU VIERY PRE RODIČOV VLADIMÍRA A MÁRIU. JANA
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.