TopTip

Novinky
10 dôvodov prečo podporiť Rádio LUMEN z vašich daní

10 dôvodov prečo podporiť Rádio LUMEN z vašich daní

Tlačivo na podporu vášho obľúbeného rádia nájdete aj TU

V tomto období si viac ako inokedy mnohí kladieme otázku komu venovať 2% zo svojich daní. Prinášame vám 10 dôvodov prečo podporiť práve Rádio LUMEN.

1. Naše rádio je jediné svojho druhu na Slovensku. Prinášame svetlo, nádej a lásku.

2. Máme jedinečných poslucháčov! Počúvajú nás nie preto, že sme, ale preto ako sa pri počúvaní nášho rádia cítia.

3. Sme jednou z mála rozhlasových staníc, ktoré myslia na celú rodinu. Vysielame programy pre deti, pre mládež, ľudí stredného veku, aj pre seniorov.

4. Myslíme na tých, na ktorých sa často zabúda. Vyznávame kresťanské hodnoty.

5. Pre vašich rodičov, babky a dedkov sme jediným celodenným spoločníkom.

6. Spájame Lumenrodiny! Aktívne sa s nimi stretávame, pomáhame im, formujeme ich a načúvame ich problémom. 

7. Tento rok organizujeme už 15. ročník rozhlasovej púte do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove. Ide o najväčšiu zahraničnú púť Slovákov v zahraničí.

8. Vďaka vášmu príspevku môžeme pripravovať nové programy, pozývať mnohodetné rodiny na víkendové stretnutia a organizovať Lumentúry.

09. Zdokonaľujeme svoje technické zázemie. Zakúpili sme nový vysielací systém a rozširujeme naše vysielanie na východnom Slovensku.

10. Ponúkame vám príležitosť spojiť vašu značku s projektmi, ktoré odmeňujú ťažko skúšané osudy. Vďaka súťaži Preteky čnosti cestovali čnostní ľudia na svoju prvú dovolenku v živote. Už v máji poletia víťazi súťaže Všetky cesty vedú do Ríma do Večného mesta.

Ak sme vás stále nepresvedčili, na pomoc nám prichádza aj myšlienka od našej poslucháčky Alenky: "Prebúdzate a nachádzate v človeku niečo krásne, čo driemká, ale túži sa prejaviť a vy mu tú šancu dávate."

Tí, ktorí prispievajú sa stávajú strojcami pomoci a sprevádzania pre tých, ktorí po tom túžia. Aj vďaka vám vysielame programy, ktoré máte radi. Podporte nás a staňte sa aj vy súčasťou šírenia hodnotných informácií. Vaše modlitby, zaangažovanosť a podpora Rádia LUMEN majú zmysel.

 

2% z dane môžete poukázať neziskovej organizácii PRE LUMEN, n.o., Kapitulská 2, 974 01 Banská Bystrica. Podrobné informácie nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.07.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Za politikov, vedcov a ekonómov, aby spolupracovali pri ochrane svetových morí a oceánov
  • Úmysel KBS na júl: Aby sme prázdninový čas správne využívali na oddych i rekreáciu a nezabúdali na stretnutie s Pánom pri modlitbe a v Eucharistii
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre rodičov. Dcéra Katarína
  • Za vnučku Ariánku, za návrat k svojej rodine, požehnanie pre ďalšie štúdium a budúcnosť a za pomoc Božiu pre ľudí, ktorí v tejto situácii pomáhajú. Mária
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.