TopTip

30 (k)rokov smerom k Bohu: Malé skutky lásky

30 (k)rokov smerom k Bohu: Malé skutky lásky

Za Petrovho nástupcu bol zvolený pred desiatimi rokmi - 13. marca 2013. Svätého Otca Františka si vybral ako inšpiráciu náš náboženský redaktor Pavol Jurčaga.

Počúvajte vysielanie Rádia LUMEN a sledujte nás na instagrame. Počas tohto týždňa prinášame povzbudenia Pavla Jurčagu, náboženského redaktora Rádia LUMEN.

Ďalších šesť krokov smerom k Bohu urobíme v duchu predsavzatia robiť malé skutky lásky, ktoré sa často zdajú nenápadné, nie sú ničím veľkolepým, no predsa nám ich na pôst odporúča pápež František. 

Objatie, úsmev alebo milý pozdrav. Dokážu podľa vás takéto drobnosti zmeniť svet okolo nás?

Rádio LUMEN bude mať čoskoro na deň presne 30 rokov! A tak v pôste nastupujeme na cestu 30 krokov smerom k Bohu. Máme nádej, že aj naše rádio práve 30 rokov kráča spolu s vami smerom k Bohu. 

Na každý pôstny týždeň sme oslovili jedného z kňazov, ktorých poznáte z vysielania. Ako druhý v poradí prichádza s povzbudeniami robiť pôstne skutky náboženský redaktor Pavol Jurčaga. 

V týždni od pondelka 6. marca do soboty 11. marca urobíme ďalších 6 krokov smerom k Bohu. Urobte ich aj vy spolu s nami - počúvajte naše vysielania alebo nás sledujte na instagrame!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Proyecto de garaje para dos coches con cobertizo de jardinero y tejado a dos aguas

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.