TopTip

Novinky
7.novembra vyrážame do Lendaku

7.novembra vyrážame do Lendaku nový kostol sv. Jána Krstiteľa v Lendaku

Rádio LUMEN vysiela v Lendaku na frekvencii 92,9 MHz od júna 2017. Po prvý raz od spustenia nášho vysielania tam vyrážame na návštevu farnosti.

Lendak - rázovitá podtatranská obec má signál Rádia LUMEN už viac ako rok. Čo hovoria miestni ľudia o našom vysielaní? Ideme sa presvedčiť na vlastné oči a pozývame aj vás z blízkeho okolia na našu návštevu do tejto farnosti. 

Príďte na stretnutie do nového kostola sv. Jána Krstiteľa a zažite sv. omšu, na ktorej bude prítomný generálny riaditeľ Rádia LUMEN, otec Juraj Spuchľák. Na stretnutie s vami sa tešia aj redaktori Ivo Novák, Andrej Baldovský a Ondrej Rosík a tiež PR manažérka Rádia LUMEN Andrea Poláčková. Priamo na mieste sa môžete stať patrónom Rádia LUMEN, alebo odovzdať nám vaše úmysly modlitieb a my sa budeme za vás modliť vo vysielaní Rádia LUMEN. Prípadne môžete odísť domov s originálnym suvenírom s logom Rádia LUMEN. 

PROGRAM NAŠEJ NÁVŠTEVY V LENDAKU V STREDU 7.11.2018:

18:00 - sv. omša v kostole sv. Jána Krstiteľa v Lendaku

19:00 - po svätej omši diskusia o Rádiu LUMEN

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.01.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Za mladých, najmä z krajín Latinskej Ameriky, aby podľa príkladu Panny Márie odpovedali na Pánovo volanie a ohlasovali svetu evanjeliovú radosť.
  • Úmysel KBS na január: Aby svetové stretnutie mládeže v Paname bolo pre mladých povzbudením úprimne nasledovať svätých a blahoslavených.
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Za Božiu pomoc a zdravie pre Evičku a jej starkú. Majka
  • Za moje uzdravenie po úraze pravej ruky. Anna
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.