TopTip

Absolútny víťaz súťaže Advent čas vďačnosti vyslal silné posolstvo vďaky rodine

Absolútny víťaz súťaže Advent čas vďačnosti vyslal silné posolstvo vďaky rodine zdroj foto: pexels.com

Desiatky vašich príbehov pomohli vniesť do slovenského rozhlasového éteru atmosféru vďačnosti. Víťazom sa stala zdravotníčka Barbora ďakujúca rodine, ktorá ju vždy čaká, keď sa vracia vyčerpaná z covidového ARO oddelenia.

Naša súťaž mala štyri adventné kolá. V prvom týždni sme ďakovali kňazovi, v druhom rodine, potom cudziemu človeku a nakoniec lekárovi. Takto sme každý týždeň spoznali víťazov týždenných kôl - najlepšie príbehy z daného týždňa. Všetci štyria týždenní výhercovia postúpili až do vianočného finále, kde sme jednému z nich dali darčekový poukaz na pobyt pre 4 osoby na 5 nocí v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej.

Tu je víťazný príbeh druhého kola súťaže Advent - čas vďačnosti a aj absolútny víťaz celej súťaže - pani Barbora, ktorá nám napísala:

V týchto časoch, keď je toho v práci naozaj veľa a človek sa vracia domov úplne vyšťavený, často emocionálne prázdny, som vďačná mojej rodine. Oni sú tí, ktorí mi dávajú silu, povzbudenie a nádej, že bude lepšie. Som totiž sestrička na covidovom ARO oddelení. Pán ma cez nich napĺňa milosťami a posilnením. A hoci veľakrát na mojej tvári absentuje úsmev alebo sa mi nechce večer s nimi hrať či rozprávať, oni toto celé s láskou prijímajú a sú trpezliví. Veria, že bude časom lepšie. Ježišove objatia a láskyplné pohladenia zažívam hlavne vďaka nim, hoc ja na ne neviem vždy adekvátne reagovať. 
Ďakujem Pane za dar rodiny. Za ich lásku, trpezlivosť a vieru. Ochraňuj a požehnávaj ich."

Ďakujeme všetkým, ktorí spolu s nami kráčali adventnou cestou vďačnosti. Každý príbeh v súťaži si nesmierne vážime, pretože nám otvoril oči, za čo všetko môžeme byť v živote vďační. Našej výherkyni Barbore a aj všetkým, ktorí ste sa zapojili, prajeme požehnané vianočné sviatky naplnené vďačnosťou!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa familiare con garage e mansarda abitabile.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.