TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Adventné sväté omše v našich priamych prenosoch vždy ráno

Adventné sväté omše v našich priamych prenosoch vždy ráno zdroj foto: flickr.com

Začnite pracovný deň netradične! Počas adventu vám ponúkame v pracovných dňoch priame prenosy ranných adventných svätých omší o 6:00 od pondelka 3.12. do piatka 21.12.

Vo vysielaní Rádia LUMEN vás už tradične pripravujeme na Vianoce aj rannými adventnými sv. omšami v priamom prenose. Aj tento rok si to spoločne zopakujeme. Čaká nás však niekoľko zmien.

Oproti predchádzajúcim rokom sa v priamych prenosoch dostaneme z Banskej Bystrice, odkiaľ sme doteraz ranné sväté omše vysielali, až na východné Slovensko. Mení sa aj čas odvysielania priameho prenosu. Tento rok budú bývať adventné sv. omše v priamom prenose počas pracovných dní vždy ráno o 6:00. Postupne po jednotlivých týždňoch sa v prenosoch prestriedajú miesta Kežmarok, Spišská Kapitula a Smižany. 

Začíname už v pondelok 3.12. o 6:00 prvým priamym prenosom z Baziliky Sv. Kríža v Kežmarku. Začnite v advente ráno s našimi priamymi prenosmi, ktoré vás pripravia na Vianoce!

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.