TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Adventné sväté omše v našich priamych prenosoch vždy ráno

Adventné sväté omše v našich priamych prenosoch vždy ráno zdroj foto: flickr.com

Začnite pracovný deň netradične! Počas adventu vám ponúkame v pracovných dňoch priame prenosy ranných adventných svätých omší o 6:00 od pondelka 3.12. do piatka 21.12.

Vo vysielaní Rádia LUMEN vás už tradične pripravujeme na Vianoce aj rannými adventnými sv. omšami v priamom prenose. Aj tento rok si to spoločne zopakujeme. Čaká nás však niekoľko zmien.

Oproti predchádzajúcim rokom sa v priamych prenosoch dostaneme z Banskej Bystrice, odkiaľ sme doteraz ranné sväté omše vysielali, až na východné Slovensko. Mení sa aj čas odvysielania priameho prenosu. Tento rok budú bývať adventné sv. omše v priamom prenose počas pracovných dní vždy ráno o 6:00. Postupne po jednotlivých týždňoch sa v prenosoch prestriedajú miesta Kežmarok, Spišská Kapitula a Smižany. 

Začíname už v pondelok 3.12. o 6:00 prvým priamym prenosom z Baziliky Sv. Kríža v Kežmarku. Začnite v advente ráno s našimi priamymi prenosmi, ktoré vás pripravia na Vianoce!

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.