TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Aj Cirkev má za úlohu komunikovať

Aj Cirkev má za úlohu komunikovať Ilustračná fotografia

Komunikácia je dennodenná činnosť každého človeka. Komunikovať má za úlohu aj Cirkev. Ak vás zaujíma, ako to robí, v čom by sa mohla zlepšiť a či sú pre ňu podstatné pojmy ako imidž alebo verejná mienka, počúvajte najbližšie Od ucha k duchu.

Diskutovať budú hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara, odborníčka na vzťahy s verejnosťou Katarína Mikulová a cirkevný analytik Imrich Gazda. V sobotu, 20. októbra o 20:15 hod. sa na vás teší Ján Heriban.

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.