TopTip

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

Verejné slávenie bohoslužieb je naďalej pozastavené. Rádio LUMEN vysiela každý deň sv. omšu ráno a večer.

Ranné sv. omše o 8:30 budeme vysielať z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici, vybrané nedeľné prenosy z Kostola Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov. Banskobystrické priame prenosy uvidíte aj cez videozáznam na profile Rádia LUMEN na facebooku. Večerné sv. omše o 18:00 budeme vysielať  z rôznych prenosových bodov Rádia LUMEN z celého Slovenska, vybrané nedeľné prenosy z Banskej Bystrice.

Rozpis na najbližšie dni:

Nedeľa 21. februára

08:30 Kostol Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov - celebruje Mons. Marek Forgáč, košický pomocný biskup

18:00 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Gabriel Brendza, dekan farnosti Banská Bystrica - mesto (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

 

Pondelok 22. februára

08:30 Katedrála sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Radoslav Bujdoš, duchovný správca farnosti Riečka (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Kostol Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.