TopTip

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka

Biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka TK KBS

Bratislavský pomocný biskup Jozef Haľko predniesol druhý príhovor o mariánskej úcte pápeža Františka. Veriaci si ho vypočuli v kapucínskom Kostole sv. Štefana Uhorského v Bratislave. Dá sa tiež vypočuť aj v podcaste. Má názov Premeň život na dar. „Mária z hĺbky svojho srdca túži osobne autenticky darovať sa Bohu. Je to sebadarovanie radostné, iniciatívne, aktívne, túžobné, teda úplné. Sme aj my pozvaní vo viere stať sa darom pre Boha a pre ľudí práve tam, kde sme, práve cez to, čo práve robíme, práve pre tých, s ktorými práve komunikujeme,“ povedal biskup Haľko.
Iniciatíva je súčasťou duchovej prípravy na návštevu Svätého otca Františka na Slovensku. Ďalšie príhovory biskup Haľko prednesie vždy v stredu o 20-tej hodine v júli a v auguste. Novinka dostala názov S pápežom Františkom do Šaštína. Práve Šaštín má byť jednou zo zastávok septembrovej návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 21.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.