TopTip

Časopis LUMEN klub smeruje k vám

Časopis LUMEN klub smeruje k vám

V adventnom čísle časopisu LUMEN klub nájdete aj osemsmerovku. Za vylúštenie vás odmeníme možno aj pobytom pre celú rodinu v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej.

Vďaka podpore našich patrónov môžeme už niekoľko rokov prinášať informácie a správy nielen z éteru rádia, ale i prostredníctvom časopisu, ktorý posielame štyrikrát ročne do schránok našich pravidelných prispievateľov. Tohtoročné zimné vydanie časopisu LUMEN klub vychádza v čase začínajúceho sa adventu ako oddychové a veríme, že aj inšpiratívne čítanie.

Okrem podrobného programu predvianočnej rozhlasovej duchovnej obnovy si naši čitatelia môžu v rozhovore prečítať, ako v detstve prežíval advent jej exercitátor, arcibiskup Cyril Vasiľ, košický eparcha. Ďalej môžu zistiť, ktoré významné momenty v programe Rádia LUMEN v tomto roku vynikali: oceňované (Hráme najviac slovenskej hudby a rozhlasový cyklus Naše zvony a ich zvonolejári), no najmä hodnotné a nezabudnuteľné, ako bola návšteva Svätého Otca na Slovensku (Čerpajme z návštevy Svätého Otca). Teší nás, že o svoje dojmy z návštevy sa s našimi čitateľmi podelili biskupi – bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský a prešovský arcibiskup metropolita Mons. Ján Babjak SJ. Zaspomínala si aj Zuzana Rehák-Štefečeková, aktuálna držiteľka svetového rekordu a majiteľka zlatej olympijskej medaily (Našou rodinnou misiou po olympiáde bolo nájsť opäť pokoj), ktorá v rozhovore jasne zadefinovala svoje životné priority i plán na prežívanie tohtoročných Vianoc. Nezabudli sme pridať zopár tipov na tvorivé či chutné spestrenie predvianočných chvíľ od členov tímu Rádia LUMEN - technika Petra Ondrejku a Jakuba Akurátneho, hudobného redaktora.

K časopisu sme pribalili aj vianočný darček a možnosť výhry pobytu v Bešeňovej. Stačí, ak sa naši čitatelia zapoja do súťaže vyriešením osemsmerovky a pošlú vystrihnutý kupón so správnym riešením do redakcie Rádia LUMEN.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Zaujímavé ceny čakajú na našich patrónov aj v novom roku, preto neváhajte a buďte jedným z nich. Zaregistrujte sa NA TOMTO MIESTE.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.