TopTip

Časopis LUMEN klub smeruje k vám

Časopis LUMEN klub smeruje k vám

V adventnom čísle časopisu LUMEN klub nájdete aj osemsmerovku. Za vylúštenie vás odmeníme možno aj pobytom pre celú rodinu v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej.

Vďaka podpore našich patrónov môžeme už niekoľko rokov prinášať informácie a správy nielen z éteru rádia, ale i prostredníctvom časopisu, ktorý posielame štyrikrát ročne do schránok našich pravidelných prispievateľov. Tohtoročné zimné vydanie časopisu LUMEN klub vychádza v čase začínajúceho sa adventu ako oddychové a veríme, že aj inšpiratívne čítanie.

Okrem podrobného programu predvianočnej rozhlasovej duchovnej obnovy si naši čitatelia môžu v rozhovore prečítať, ako v detstve prežíval advent jej exercitátor, arcibiskup Cyril Vasiľ, košický eparcha. Ďalej môžu zistiť, ktoré významné momenty v programe Rádia LUMEN v tomto roku vynikali: oceňované (Hráme najviac slovenskej hudby a rozhlasový cyklus Naše zvony a ich zvonolejári), no najmä hodnotné a nezabudnuteľné, ako bola návšteva Svätého Otca na Slovensku (Čerpajme z návštevy Svätého Otca). Teší nás, že o svoje dojmy z návštevy sa s našimi čitateľmi podelili biskupi – bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský a prešovský arcibiskup metropolita Mons. Ján Babjak SJ. Zaspomínala si aj Zuzana Rehák-Štefečeková, aktuálna držiteľka svetového rekordu a majiteľka zlatej olympijskej medaily (Našou rodinnou misiou po olympiáde bolo nájsť opäť pokoj), ktorá v rozhovore jasne zadefinovala svoje životné priority i plán na prežívanie tohtoročných Vianoc. Nezabudli sme pridať zopár tipov na tvorivé či chutné spestrenie predvianočných chvíľ od členov tímu Rádia LUMEN - technika Petra Ondrejku a Jakuba Akurátneho, hudobného redaktora.

K časopisu sme pribalili aj vianočný darček a možnosť výhry pobytu v Bešeňovej. Stačí, ak sa naši čitatelia zapoja do súťaže vyriešením osemsmerovky a pošlú vystrihnutý kupón so správnym riešením do redakcie Rádia LUMEN.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Zaujímavé ceny čakajú na našich patrónov aj v novom roku, preto neváhajte a buďte jedným z nich. Zaregistrujte sa NA TOMTO MIESTE.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.