TopTip

Novinky
Čoskoro navštívime farnosť Liptovská Teplička

Čoskoro navštívime farnosť Liptovská Teplička

V roku 2020 plánujeme viacero návštev farností na Slovensku. 23. februára začíname v Liptovskej Tepličke. Príďte aj vy na stretnutie s moderátormi Rádia LUMEN.

Obec Liptovská Teplička (okres Poprad) sa nachádza v krásnom podtatranskom prostredí a má niečo viac ako 2000 obyvateľov. Ako farár tam pôsobí o. Pavol Kadučák. Obec je zaujímavá aj nezvyčajnými pivničkami na zemiaky, ktoré vytvárajú neopakovateľnú panorámu pivníc vyhĺbených do vápencovo-ílovitej pôdy. Návšteva tejto farnosti sa preto oplatí aj ľuďom zo širokého okolia, keďže môžu spojiť príjemné s užitočným - spoznať krásny kút nášho Slovenska a spoznať tiež bližšie pozadie fungovania Rádia LUMEN. V tamojšom Kostole sv. Jána Krstiteľa nás stretnete v nedeľu 23. februára na dvoch sv. omšiach o 8:00 a o 10:00. Po každej sv. omši môžete zostať na krátku diskusiu o vysielaní Rádia LUMEN. 

Obidve sv. omše bude celebrovať náboženský redaktor Pavol Jurčaga. Okrem toho sa stretnete aj s ďalšími členmi nášho tímu. V Liptovskej Tepličke bude aj Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN n.o., redaktor Ivo Novák a ďalší pracovníci slovenského katolíckeho rádia. 

V stánku Rádia LUMEN pred kostolom je pripravené mini prekvapenie pre najmenších a ponuka predmetov s logom Rádia LUMEN, ktorých kúpou môžu veriaci podporiť činnosť katolíckeho rádia. Priamo na mieste je možné vstúpiť aj do klubu patrónov - podporovateľov rádia a čerpať výhody z členstva.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.10.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby mohli mať veriaci laici, najmä ženy, vďaka krstu väčšie zastúpenie na zodpovedných miestach v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby všetci, ktorí zasvätili svoj život Bohu, vydávali svedectvo viery, pokory a obety
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.