TopTip

DARUJ DOBRÝ SKUTOK: Pomoc počas živelných katastrof

DARUJ DOBRÝ SKUTOK: Pomoc počas živelných katastrof

Projekt Daruj dobrý skutok pokračuje aktuálnou májovou výzvou. Napíšte nám svoje skúsenosti s živelnými pohromami a vyhrajte sadu cien.

Už v roku 2022 sme vám ponúkli niekoľko impulzov konať dobro a napísať nám o tom. Spolu so Slovenskou katolíckou charitou si myslíme, že hovoriť o dobre okolo nás má zmysel. Obzvlášť v dobe, keď zlé správy prevažujú nad dobrými. 

POMOC ĽUĎOM POČAS PRÍRODNÝCH KATASTROF
V aktuálnej charitnej výzve nášho projektu Daruj dobrý skutok sa budeme zaoberať pomocou Slovenskej katolíckej charity ľuďom, ktorí sa dostali do problémov po zemetrasení v Turecku a Sýrii. 
Napíšte nám, či ste už aj vy zažili na vlastnej koži zemetrasenie, záplavy, či zosuv pôdy a nedokázali ste si pomôcť sami. Kto bol vtedy vašim "priateľom v núdzi"?

Ak máte odpoveď na ponúknuté otázky, napíšte nám ich do pondelka 15. mája e-mailom na oukd@lumen.sk. Nezabudnite uviesť heslo: DARUJ DOBRÝ SKUTOK.

Z vašich reakcii vyberieme tie najzaujímavejšie a prečítame v relácii Od ucha k duchu v sobotu 20. mája večer o 20:15. Moderátor Pavol Jurčaga v nej otvorí tému: Charita pomáha ľuďom postihnutým zemetrasením v Turecku a v Sýrii. 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.