TopTip

Novinky
Darujem talent: Ľuboš ponúka talent, ktorý privíta každý!

Darujem talent: Ľuboš ponúka talent, ktorý privíta každý!

Projekt pomoci Darujem ti svoj talent sa dostal do 6. kola. Tentokrát je darcom úspešný manažér Ľuboš z Topoľčian. Jeho talent je univerzálny a určený úplne pre všetkých.

Talentovaný Ľuboš už niekoľko rokov pracuje v riadiacich pozíciách, ktoré mu vytvárajú možnosť slušného príjmu a pomáhajú zabezpečiť rodinu. Účasť v projekte Darujem ti svoj talent vníma ako poďakovanie Bohu za všetky dary, ktoré sa mu v živote dostávajú. "Aj toto je jeden z darov, ktorý je potrebné vážiť si a zdieľať a preto oceňujem projekt Rádia Lumen, ktorý jednoduchou formou umožňuje nadchnúť obidve strany," priznáva pán Ľuboš.

V súčasnoti pracuje na pozícii Production managera v oceliarskom priemysle a je úspešný v tom, čo robí. No nie vždy to tak bolo. "Začiatky boli ťažké, pretože hneď po skončení školy sme si s manželkou založili rodinu, bez akéhokoľvek materiálneho zázemia. Postupne sme sa cez všetko dostali a v súčasnosti sme 5-členná rodina," približuje Ľuboš, ktorý svoj úspech vníma ako výsledok tvrdej práce. "Miera úspechu sa dosť často meria výškou príjmu, no myslím, že je všetkým skôr či neskôr zrejmé, že práve to nie je priorita, ktorej naplnenie robí človeka v živote spokojným a šťastným," vysvetľuje v poradí šiesty darca talentu, ktorý vie, že peniaze sú v živote určite potrebné a dôležité, ale jeho najväčším úspechom je predsa len rodina. 

"V rodine sme si vždy navzájom pomáhali, pričom jasným vzorom v tomto smere je pre mňa moja mama, ktorá vždy nezištne a s plným nasadením pomáha všetkým, ktorí to v jej okolí potrebujú. Aj preto sme sa spolu s manželkou rozhodli do projektu zapojiť a rodine či jednotlivcovi darovať univerzálny dar, ktorý im pomôže vyriešiť zložitú životnú situáciu, alebo napraviť chyby, ktorých sa možno v minulosti dopustili," tajomne opisuje pán Ľuboš. 

Aj vy sa zamýšľate nad tým, čo to asi tak môže byť? Všetko sa dozviete, ak budete naďalej počúvať Rádio LUMEN. Ak o jeho talent máte záujem, napíšte príbeh, čím si momentálne prechádzate, čo sa vám v živote deje a ako potrebujete pomôcť. "Ja budem rád, ak Vám svojím talentom pomôžem,"  uzatvára pán Ľuboš. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.10.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby vanutie Ducha Svätého vzbudilo novú misionársku jar v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby sme sa v našich rodinách radi, často a spoločne modlievali posvätný ruženec, a tak vyprosovali pokoj pre našu vlasť
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie a ochranu Panny Márie pre neter Miriamku a sestru Máriu. Anna
  • Za Božie požehnanie v tehotenstve a za šťastlivý pôrod a vďaku za dar života nášho dieťatka. Manželia Gódányovci, Dunajská Streda
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.