TopTip

Novinky
Darujem talent: Myslíte si, že nemáte talent na nič?

Darujem talent: Myslíte si, že nemáte talent na nič?

Ak ste na životnej križovatke a neviete kam ďalej, alebo si hľadáte prácu, v ktorej budete úspešní, začnite tým, že zistíte aké sú vaše talenty. Pomoc je na dosah ruky. 

Všetci o sebe občas pochybujeme a myslíme si, že nemáme talent na nič. Ale to nie je pravda. Koučka a konzultantka Zuzana Jojičová je o tom presvedčená. "Otázka nestojí tak, či máte talent, ale aký talent máte," tvrdí skúsená poradkyňa, ktorá vám v projekte pomoci Darujem ti svoj talent ponúka možnosť zistiť vaše silné stránky a naplno rozvinúť svoj potenciál. "Keďže som dlhé roky pracovala v oblasti ľudských zdrojov, prišla som do kontaktu s množstvom ľudí. Pochopila som, že každý máme v sebe vnútornú silu, motiváciu a potenciál dosiahnuť to, po čom túžime a keď konáme podľa našich hodnôt, nachádzame vnútornú rovnováhu," hovorí Zuzana, ktorá s ľuďmi pracuje už desiatky rokov. 

Obracajú sa na ňu, keď prehodnocujú svoju kariéru, lebo ich už nenapĺňa to, čo robia, prípadne sa blížia k nebezpečnému štádiu vyhorenia a nevedia prečo. Zistenie ich talentov a silných stránok ich v prelomovom období pomôže nasmerovať. 

O pomoc ju žiadajú jednotlivci, podnikatelia, manažéri, ale aj študenti. A rovnako môžete aj vy. Zuzana Jojičová vám v projekte Darujem ti svoj talent ponúka vytvorenie vášho talentového profilu a následne 90-minútovú konzultáciu, vďaka ktorej zistíte, aký máte talent, akej pracovnej príležitosti povedať áno a akej rozhodne nie. Tiež pochopíte, čo môžete očakávať od ľudí, s ktorými spolupracujete, alebo sa s nimi stretávate v súkromí. "Pochopíte, že ako ľudia sme rozdielni, ale namiesto toho, aby vás to hnevalo, budete vedieť ako túto rozdielnosť využiť," konštatuje empatická Zuzana.

Ak vás jej talent zaujal, napíšte príbeh a možno práve vy dostanete príležitosť sa s ňou spoznať osobne a zistiť aké sú vaše skutočné talenty a čomu by ste sa v živote mali venovať, aby ste žili spokojný a autentický život.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre Valériu a Vladimíra, dcéru Beátku a Júliu, sestru Máriu a Danu s rodinami, moju mamu. Valéria
  • Za môjho otca Viliama Takáča pri príležitosti 25.výročia úmrtia. Dana
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.