TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Ďakujem za prenosy bohoslužieb v roku 2020

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Ďakujem za prenosy bohoslužieb v roku 2020 zdroj foto: pexels.com

Rok 2020 priniesol aj obmedzenie bohoslužieb. Nahradili ich prenosy v katolíckych médiách, neskôr prenosy v online priestore. Poslucháčka Anna za ne ďakuje vo svojom príbehu.

Napíšte nám, či ste v roku 2020 napriek tomu všetkému, čo priniesol, zažili niečo pozitívne a pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. Z vašich odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré zaznejú v rozhlasovom éteri a prečítať si ich budete môcť aj na webe lumen.sk.

Šiesty výherný príbeh od poslucháčky Anny:

Rok 2020 bol taký pestrý všakovakými  udalosťami, že sme sa ani nenazdali a je v závere.
Na Štedrý deň pri príprave jedál na sviatočnú večeru veľmi rada počúvam všetky relácie, ktoré sú mimoriadne citlivé a oslovia hádam každého poslucháča. Mňa v ten deň veľmi oslovila relácia, v ktorej sa hovorilo, že náš príspevok v hodnote  18,30€ postačí  celý rok  na obed v škole pre deti v chudobných krajinách.Tak som sa rozhodla, že prispejem , dokonca štedrých darcov predomnou  už bolo poriadne veľa, aj suma bola u mnohých ďaleko vyššia, ako bola spomenutá.Potešila som sa, že na Slovensku sú aj štedrí ľudia, ochotní pomôcť tým, ktorým patrí budúcnosť. 
Môj dar bol odmenený betlehemským svetlom, ktoré mi sused z bytovky ponukol ako jeho dobrý skutok na Štedrý deň.
Veľa darov som  dostala v tomto roku, no veľmi si vážim a ďakujem všetkým, ktorí sa podieľajú na príprave a vysielaní prenosov sv. omší a relácií počas celého roka, zvlášť počas Vianoc. Rádio Lumen, TV Lux, TV Noe, TV LOGOS,  alebo prenosy cez youtube  z jednotlivých farnosti Slovenska je krásnym darom pre všetkých veriaciach.
     Ďakujem za všetky milosti, ktoré mi boli nadelené v roku 2020 a prosím nebeského Otca, Syna i Ducha Svätého o zdravie, pomoc a ochranu do nastávajúcich dní Nového roka 2021 pre všetkých členov mojej rodiny.
To isté prajem a vyprosujem všetkým poslucháčom Vášho rádia na Slovensku aj v zahraničí. 

Anna, patrónka Rádia LUMEN 

Annu odmeňujeme šiestou cenou z našej súťaže bielym tričkom veľkosti S - dámske. Svoje reakcie nám stále môžete posielať poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica a pripíšte heslo: VIANOČNÁ SÚŤAŽ. Alebo sa nám ozvite e-mailom na adresu novak@lumen.sk. Ďalšieho výhercu vyhlásime opäť v utorok 29. decembra krátko po 8:00. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.