TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Dáte a bude vám dopriate

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Dáte a bude vám dopriate zdroj foto: pexels.com

Naša súťaž pokračovala aj v utorok 22. decembra. Knihu Na križovatkách života od biskupa Jozefa Haľka získala poslucháčka Božena za príbeh s názvom: Dáte a bude vám dopriate.

Napíšte nám, či ste v roku 2020 napriek tomu všetkému, čo priniesol, zažili niečo pozitívne a pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. Z vašich odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré zaznejú v rozhlasovom éteri a prečítať si ich budete môcť aj na webe lumen.sk.

Ako druhá v poradí zabodovala so svojim príbehom poslucháčka Božena:

Moj zážitok z roku 2020. Rada som sa podelila s Vami o moje presvedčenie,že Boh existuje. Kedže som dôchodkyňa, minulého roku som z klubu dôchodcov dostala poukaz na pobyt do kúpeľov Trenčianske Teplice a zdravotný stav môjho manžela nedovolil,aby sme vycestovali. Tak som poukaz dala mojim známym kamarátom. Bohužiaľ, môj manžel tohto roku zomrel vo veku 69 rokov a verte, že ak dáš, tak dostaneš.Tohto roku sa mi ozvala kamarátka či nechcem ísť na týždenný pobyt do Trenčianskych Teplíc a môžem este osloviť nejaké kamarátky aby sme mohli ísť štyri. Stalo sa, a všetky štyri sme si užili krásne slnečné dni  na pobyte v Tr.Tepliciach. Máme krásny zážitok.

 Stále platí: Dáte a bude Vám dopriate.

Boženke posielame druhú cenu z našej súťaže: knihu Na križovatkách života (krížová cesta s biskupom Jozefom Haľkom). Svoje reakcie nám stále môžete posielať poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica a pripíšte heslo: VIANOČNÁ SÚŤAŽ. Alebo sa nám ozvite e-mailom na adresu novak@lumen.sk.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 07.07.2022

  • O vieru a nádej pre Lacka a Michala, že Bohu záleží na každom človeku a jeho nesmrteľnej duši. (Helena)
  • O zdravie a silu pre onkologicky chorú Magdalénku. (Henrieta)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.