TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Leto na Svätojakubskej ceste

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Leto na Svätojakubskej ceste zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Pri hodnotení roka 2020 cez optimistické príbehy pokračuje krátkym pútnickým príbehom od poslucháčky Gabriely. 

Napíšte nám, či ste v roku 2020 napriek tomu všetkému, čo priniesol, zažili niečo pozitívne a pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. Z vašich odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré zaznejú v rozhlasovom éteri a prečítať si ich budete môcť aj na webe lumen.sk.

Štvrtý výherný príbeh od poslucháčky Gabriely:

Tento rok napriek koronakríze som zažila aj krásne chvíle. Aj vďaka tomu, že cez leto boli obmedzenia uvoľnené dovolenku som trávila na Svätojakubskej ceste na Slovensku Trnava - Bratislava. Vytvorili sa mi podmienky študovať jazyky online a tak som sa naučila základy francúzštiny, získala som certifikát a vďaka tomu teraz môžem napísať seminaristovi do Beninu, ktorého som si adoptovala prostredníctvom Pápežských misijných diel. Určitý čas som bola v karanténe a tak som mala príležitosť zasvätiť sa Najsvätejšej Trojici prostredníctvom Panny Márie, príprava trvala 33 dní. Keďže počas prvej vlny som mala viac času, pretože som nebola až tak pracovne vyťažená, začala som sa modlievať Pompejskú novénu, čo ma veľmi posilnilo. Teda mám za čo ďakovať, tento rok bol požehnaný!

Gabriele ďakujeme a odmeňujeme ju cenou  - multifunkčná šatka – buffka s logom Rádio LUMEN a Správne naladený. Svoje reakcie nám stále môžete posielať poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica a pripíšte heslo: VIANOČNÁ SÚŤAŽ. Alebo sa nám ozvite e-mailom na adresu novak@lumen.sk.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 07.07.2022

  • O vieru a nádej pre Lacka a Michala, že Bohu záleží na každom človeku a jeho nesmrteľnej duši. (Helena)
  • O zdravie a silu pre onkologicky chorú Magdalénku. (Henrieta)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.