TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Zažila som krásne narodeniny

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Zažila som krásne narodeniny zdroj foto: pexels.com

V poradí už siedmou výherkyňou je poslucháčka Lucia z východného Slovenska, ktorá za najkrajší zážitok roka 2020 považuje svoju narodeninovú oslavu.

Napíšte nám, či ste v roku 2020 napriek tomu všetkému, čo priniesol, zažili niečo pozitívne a pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. Z vašich odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré zaznejú v rozhlasovom éteri a prečítať si ich budete môcť aj na webe lumen.sk.

Výherný príbeh poslucháčky Lucie:

Som mamina troch dcér a rok 2020 bol náročný po každej stránke ale s Božou pomocou sme to zvládli, lepšie povedané, zvládame. Sme doma, len manžel pracuje a dcérka chodí do 1. ročníka, takže ju sprevádzame ráno a poobede po ňu ideme, je to pestré. V novembri som oslávila svoje 40. narodeniny oslava nebola kvôli Korone. Oslavovali sme len doma. Mám skvelé kamošky, ktoré mi pripravili krásnu oslavu aj s darčekmi, predstavte si, vybavili spoveď pre nás všetkých a mne nádherné posedenie s tromi úžasnými kamoškami, plus darčeky a občerstvenie. Veľmi som bola dojatá a prekvapená. Ďakujem, boli to fakt krásne narodeniny.

Lucii ďakujeme za príbeh a odmeňujeme ju cenou  - taška s logom Rádia LUMEN. Ďalších výhercov vyhlásime ešte v stredu 30.12., vo štvrtok 31.12. a  v piatok 1.1. krátko po 8:00 v živom vysielaní Rádia LUMEN.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.