TopTip

Dostal sa už k vám? Vytrvalo súťažte s časopisom LUMEN klub a vyhrajte skvelý zájazd

Dostal sa už k vám? Vytrvalo súťažte s časopisom LUMEN klub a vyhrajte skvelý zájazd

V pôstnom vydaní časopisu LUMEN klub čitateľom prinášame: 

Výzvu „Zhlboka sa nadýchnime!“, ktorej autorom je pomocný biskup Košickej arcidiecézy a exercitátor 15. rozhlasových duchovných cvičení, Marek Forgáč. Naberte odvahu, prijmite naše pozvanie a prežite ich v tejto ťažkej dobe spolu s nami!

My všetci v Rádiu LUMEN si ceníme ľudský život a uvedomujeme si jeho krehkosť. Preto vás chceme povzbudiť k zintenzívneniu spoločnej modlitby za mier na Ukrajine a ku konaniu dobrých skutkov.

V krátkom zamyslení bolestivo, ale s veľkou nádejou, odkrýva svoju krížovú cestu náš náboženský redaktor Ján Sabol.

Ďalší vzor v prežívaní utrpenia a odpustenia prinášame z minulosti. V tohtoročnom seriáli „Bližšie k našim nebeským patrónom“ predstavujeme prvú patrónku z našej rozhlasovej kaplnky sv. Michala archanjela - blahoslavenú sr. Zdenku Schelingovú. 

Ďalej vám ponúkame tipy na pôstne aktivity z nášho vysielania, ako napr. krížové cesty z relácie Pútnický víkend či pomoc ľuďom v núdzi z relácie Svetlo nádeje.

Nezabudli sme ani na blížiacu sa Veľkú noc, preto ponúkame inšpiráciu na prípravu tradičného veľkonočného receptu z novej rubriky Keď zasvätená osoba varí.

V prvej súťaži za správne uhádnutie FOTOHÁDANKY vyžrebujeme a odmeníme jedného z vás pápežským tričkom a knihou, a to už v apríli 2022. Pošlite kupón so správnou odpoveďou k fotohádanke čo najskôr a vyhrajte!

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Druhá celoročná čitateľská súťaž „SME SPRÁVNE NALADENÍ s našimi nebeskými patrónmi“ bude skúškou vytrvalosti pre všetkých verných patrónov. V jej závere budú v špeciálnom vianočnom vysielaní odmenení dvaja výhercovia veľmi atraktívnymi a hodnotnými cenami.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Časopis LUMEN klub posielame do schránok našich patrónov, pravidelných prispievateľov, štyrikrát ročne už niekoľko rokov. Je naplnený nielen novinkami z vysielania či zákulisia rádia, ale aj povzbudzujúcim a oddychovým čítaním.

Preto neváhajte a buďte jedným z nich! Stačí sa zaregistrovať a získať tak možnosť zapojiť sa ešte do celoročnej súťaže:  NA TOMTO MIESTE.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Projet de petite maison de famille sur plusieurs étages adaptable à un usage récréatif.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.