TopTip

Duchovná poradňa na facebooku je tu pre vás aj cez Vianoce

Duchovná poradňa na facebooku je tu pre vás aj cez Vianoce

Štedrý deň a Silvester sú dni, keď bývajú mnohí ľudia osamelí a ich životný údel na nich dolieha akosi silnejšie než inokedy. V duchovnej poradni vám pomôžeme aj 24. a 31.12.

Duchovná poradňa je tu pre vás na profile Duchovná poradňa Rádia LUMEN na sociálnej sieti facebook vždy od pondelka do piatka od 13:00-14:00. Ani počas vianočných sviatkov nezaháľame a radi vám poradíme, ak to vaša osobná situácia vyžaduje. 

Na Štedrý deň a aj na Silvestra sa môžete poradiť s našim náboženským redaktorom Jánom Sabolom. Napíšte mi súkromnú správu na profil poradne a on sa vám pokúsi poradiť ako gréckokatolícky kňaz, otec rodiny, ktorý pozná pocity zo straty milovanej osoby a prežil si viaceré životné i rodinné problémy na vlastnej koži. 

Nezabudnite, aj na sviatky sme tu pre vás!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.