TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Elias Vella vo vysielaní Rádia LUMEN!

Elias Vella vo vysielaní Rádia LUMEN! exorcista Elias Vella

V Rádiu LUMEN privítame vo štvrtok 11. júla exorcistu z Malty Eliasa Vellu, autora mnohých knižných publikácii. Nahrávky nájdete aj v archíve.

Páter Elias Vella, františkán minorita, sa narodil 28.2.1941 v San Paul`s Bay 
na Malte. Štúdium teológie a katechetiky absolvoval na Lateránskej univerzite v Ríme.
Za kňaza bol vysvätený v roku 1964. V rokoch 1980 – 1986 bol provinciálnym predstaveným františkánov minoritov na Malte, v rokoch 1986 – 1993 arcibiskupským delegátom pre rehoľný život na Malte, od roku 1993 pôsobí v diecéze ako hlavný exorcista a prezident diecéznej komisie pre okultizmus a satanizmus.
Na Národnom inštitúte pre cirkevné a rehoľné štúdiá 24 rokov prednášal dogmatickú a pastorálnu teológiu a neskôr tu pôsobil ako sekretár, rektor a prezident. P. Elias Vella je žiadaným exercitátorom v mnohých krajinách sveta, najmä na tému vnútorného uzdravovania a službu oslobodzovania od zlého ducha. Je autorom mnohých kníh v maltčine, angličtine, taliančine, ale aj v slovenčine, češtine a portugalčine.

 

Vo štvrtok 11. júla navštívi Elias Vella aj Rádio LUMEN. Do naživo moderovanej diskusie sa môžete zapojiť aj vy so svojimi otázkami. Navyše odvysielame aj sv. omšu z banskobystrickej katedrály o 18:00.

Špeciálny program vo vysielaní Rádia LUMEN vo štvrtok 11. júla:

16:00 - Prekážky na duchovnej ceste a Odpustenie (mimoriadne vysielanie s exorcistom p. Eliasom Vellom z Malty)

18:00 - sv.omša  z Katedrály sv.Františka Xaverského v Banskej Bystrici

celebruje dp.Peter Staroštík, dekan BB katedrála; káže p.Elias Vella, exorcista z Malty

AKO SA DOSTAŤ K NAHRÁVKAM V ARCHÍVE?

Moderovanú reláciu nájdete v našom archíve na lumen.sk – hľadajte pod písmenom S – špeciálne relácie (krátko po odvysielaní relácie). A svätú omšu v zázname si môžete vypočuť tiež v archíve – hľadajte pod písmenom E – Emauzy (krátko po skončení priameho prenosu). 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.02.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Aby bol vypočutý a uznaný hlas našich bratov migrantov, ktorí padli do rúk obchodníkov s ľuďmi
  • Úmysel KBS na február: Aby nezamestnaní, bezdomovci a chudobní našli pochopenie, ako aj konkrétnu pomoc pri prekonávaní svojich ťažkostí
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za uzdravenie mojej mamičky
  • Za úspešnú operáciu pre Žofiu, našu mamku a babku. Syn Marián s celou rodinou
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.