TopTip

Z domova
Godzone hľadá mladých s túžbou podieľať sa na Godzone tour 2018

Godzone hľadá mladých s túžbou podieľať sa na Godzone tour 2018

Prípravy 10. ročníka Godzone turné 2018 sú naplno rozbehnuté. Od 12. do 16. novembra počas Týždňa Cirkvi pre mládež turné navštívi mestá: Košice, Poprad, Žilinu, Banskú Bystricu a Bratislavu. Organizátori pozývajú mladých ľudí, aby sa stali súčasťou príprav a zapojili sa praktickou pomocou ako lokálni dobrovoľníci v jednotlivých mestách alebo šírením propagačného materiálu o turné.

Do turné zostáva približne mesiac a pol a tím Projektu Godzone neúnavne pracuje na organizácii výnimočného 10. ročníka. Realizácia podujatia nestojí len na práci tohto tímu, ale aj na mnohých dobrovoľníkoch, ktorí chcú byť súčasťou tvorby turné. „Uvedomujeme si, že v celom tomto diele potrebujeme ľudí s ochotným srdcom a túžbou pomôcť. Nevieme a nechceme v tom stáť sami. Veríme, že Boh nás volá do spolupráce a turné je jedna z možností, ako to využiť. Môžeme spolupracovať so spoločenstvami a ľuďmi naprieč celým Slovenskom a v jednote budovať Božie kráľovstvo,“ hovorí členka Godzone tímu Tonka Žigová, ktorá sa venuje organizácii prípravných stretnutí.

V prvej polovici septembra organizátori odštartovali sériu prípravných stretnutí v mestách, v ktorých sa uskutoční Godzone tour 2018. V súčasnosti majú ľudia teda tri možnosti ako sa zapojiť do realizácie turné. Môžu sa stať lokálnymi dobrovoľníkmi v konkrétnych mestách a prakticky pomôcť s prípravami. Doteraz prebehli prípravné stretnutia v Žiline a Bratislave. V Košiciach sa mladí môžu prihlásiť do tímu lokálnych dobrovoľníkov 2. októbra, v Poprade 11. októbra a nakoniec v Banskej Bystrici 23. októbra. Novinkou je, že dobrovoľníci si môžu tímové mikiny kúpiť už na spomínaných stretnutiach.

Druhý spôsob, akým sa záujemcovia môžu zapojiť, je propagácia prostredníctvom objednania „promo balíčkov“. Tieto balíky obsahujú plagáty, letáky a nálepky, ktorými môžu ľudia šíriť správu o turné vo svojom okolí. Promo balíčky je možné objednať zadarmo na stránke: http://tour.godzone.sk/2018/#promo

Finančná pomoc predstavuje tretí spôsob, ktorým ľudia môžu prispieť a vyzbierať tak časť rozpočtu turné. Aby toto podujatie bolo dostupné pre každého, vstup je zadarmo. Organizátori sa každoročne usilujú o to, aby mohol prísť každý a počuť radostnú správu evanjelia. Viac informácií o finančnej pomoci ľudia nájdu na: http://tour.godzone.sk/2018/#podpora.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.06.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zosnulého svokra Vojtecha, ktorý nás opustil už pred 23 rokmi. Zuzana
  • Za babku Anku, za silu a trpezlivosť znášať chorobu a ťarchu každodennej bolesti. Vnučka Betka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.