TopTip

Godzone tour v Bratislave fyzicky nebude, program sa odvysiela na TV Lux

Godzone tour v Bratislave fyzicky nebude, program sa odvysiela na TV Lux

Organizáciu evanjelizačného turné Godzone tour, tento rok zasiahlo mnoho náhlych zmien v aktuálnej pandemickej situácii. Aj preto sa piatkový koncert v Bratislave ruší. Nahradí ho ale vysielanie na Televízii Lux.

Godzone tour v Bratislave sa odvysiela na TV Lux

Z rozhodnutia miestnych regionálnych úradov verejného zdravotníctva a na základe odporúčaniam konzília odborníkov, cirkevných autorít a nariadeniam vlády SR, Covid automatu a k súčasnej neustále sa zhoršujúcej epidemiologickej situácii, organizátori informovali, že Godzone tour v Bratislave sa ruší v obidvoch časoch.

Koncert si však diváci budú môcť pozrieť z pohodlia obývačiek – odvysiela sa v piatok 19.11. o 20:30 z bratislavskej haly na televízii Lux .

Godzone tour v Ostrave sa uskutoční fyzicky aj online

Podujatie v Ostrave sa uskutoční fyzicky, tak ako bolo avizované, v režime OTP. Podľa aktuálnych opatrení v ČR sa hromadných podujatí môžu zúčastniť účastníci, ktorí sa preukážu platným oficiálnym potvrdením: o negatívnom výsledku testu (AG – 24 hodín od odberu, PCR – 72 hodín od odberu),alebo dokladom o prekonaní COVID za posledných 180 dní, alebo dokladom o plnom očkovaní. Deti do 12 rokov nepotrebujú pre vstup žiadny doklad.

Godzone tour sa v Českej republike uskutoční 20.11. v Ostrave, v aréne Torax o 19:30. Pred vstupom do haly bude pre návštevníkov k dispozícii testovací stan, pre antigénové testovanie od 17:00. Samotestovanie nebude uznané.

Online aj na českej televízii NOE

I keď organizátori nedokážu ovplyvniť vývin pandémie, prejavili ľútosť nad situáciou, ktorá nastala, a všetkých, ktorí sa z nejakého dôvodu Godzone tour 2021 nemôžu zúčastniť naživo, pozývajú sledovať program turné online, prostredníctvom živého vysielania buď v piatok 19.11 o 20:30 na televízii Lux, alebo v sobotu 20.11. o 19:30 naživo z Ostravy na TV NOE, Facebooku a YouTube projektu Godzone.

Godzone tour je organizované už po trinásty krát v rámci Týždňa cirkvi pre mládež pod

záštitou Katolíckej cirkvi. Všetky potrebné informácie nájdete na tour.godzone.sk

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.