TopTip

Z domova
Internetová televízia od UPC je dostupná pre všetkých

Internetová televízia od UPC je dostupná pre všetkých

UPC spustilo predaj internetovej televízie Horizon TV na celom Slovensku. Stačí internetové pripojenie od akéhokoľvek operátora. Dostupné sú 2 balíčky, 58 kanálov je v HD kvalite.

„Rozšírením ponuky o internetovú televíziu Horizon TV vychádzame v ústrety domácnostiam mimo pokrytia našej káblovej siete, ktorým naše televízne služby doteraz neboli k dispozícii,“ povedal generálny riaditeľ UPC Martin Miller.

Len minulý mesiac začal operátor ponúkať TV aj pre vlastných klientov, ktorí majú od neho iba internet. 

Za nízku cenu. Aj s archívom

Operátor začal s predajom dvoch balíčkov. Ide o Horizon TV SmartHappy. Zvýhodní zákazníkov, ktorí si zaplatia balíček na rok dopredu.

Na mesiac sa dajú otestovať balíčky zadarmo. Pre vyskúšanie služby stačí zadať vaše údaje na webe. Počas pracovného týždňa by ste mali dostať meno a heslo približne do hodiny. V prípade vytvorenia objednávky cez víkend ich dostanete až v pondelok. Platobná karta sa nepridáva. Do mesiaca vás bude kontaktovať kuriér ohľadom podpisu zmluvy. Ak to neurobíte, UPC vám prístup vypne. 

Horizon TV Smart obsahuje 51 kanálov, z ktorých je 33 v HD kvalite. Bežne stojí 7,9 eura, ak si ho zaplatíte na rok dopredu, bude za 5,9 eura mesačne.

Vyšší Horizon TV Happy je za 11,9 eura. Pri predplatení balíka na rok dopredu ho získate priemerne za 9,9 eura. Obsahuje pritom 115 staníc, 59 v HD kvalite. 

Aj archív na 7 dní dozadu

Súčasťou oboch balíčkov je týždňový archív pre vybrané stanice.

Vyšší balík ponúka aj prístup k videopožičovni My Prime s približne dvetisíc titulmi (filmy a seriály). K balíkom sa dajú dokúpiť aj ďalšie stanice. Služba je dostupná v SR, ale aj v EÚ.

Kde je dostupná

Zákazník bude môcť prístup využiť cez počítač, na mobilných zariadeniach (Android a iOS), na televízoroch a set-top-boxoch s Android TV a Apple TV. Dostupné je aj zrkadlenie obsahuje cez AirplayChromecast.

V prípade služby pre televízory bude aplikácia označená ako „Horizon TV“, kým v mobilných zariadeniach ide o „Horizon Go“.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 07.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za rozumné doriešenie rodinných záležitostí. Gabriela
  • Za zastavenie pandémie na celom svete, za tých, čo sa starajú o chorých, uzdravenie chorých a obrátenie hriešnikov, za obete pandémie a ich príbuzných. Anna
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.