TopTip

Novinky
Jesenná Lumentúra: Rádio LUMEN pozýva do raja

Jesenná Lumentúra: Rádio LUMEN pozýva do raja Slovenský raj patrí medzi najkrajšie miesta na Slovensku

30. septembra 2018, t. j. nedeľa, absolvujeme v poradí už dvadsiatudeviatu Lumentúru. Tentokrát sa vyberieme na návštevu naozajstnej pozemskej Záhrady Eden – malebného Slovenského raja.

Už jesenná Lumentúra je vhodná pre všetky vekové kategórie - malých aj veľkých -i výkonnostné skupiny turistov - zdatných, aj tých menej trénovaných, sviatočných. Vítané sú rodinky s deťmi, aj tými najmenšími, ktoré spoznávajú krásy tohto pozemského sveta ešte len z kočíkov alebo chrbtov láskavých rodičov. Trasu si každý účastník zvolí podľa sebakritického zhodnotenia svojej momentálnej fyzickej i duševnej výbavy, koľko si bude trúfať prejsť po pohodlných turistických trasách.

Príďte si s nami spoločne vychutnať jedinečnú atmosféru Božej prírody na začiatku nádherného jesenného obdobia.

Stretneme sa o 09.30 hod. na parkovisku Ďurkovec, ktoré sa nachádza neďaleko dedinky Spišské Tomášovce. Po dvojkilometrovej pohodovej prechádzke „z nohy na nohu“, spojenej s vnímaním nádhernej jesennej prírody, hýriacej všetkými farebnými variáciami a odtieňmi, bude vonku na vhodnom mieste svätá omša s pánom riaditeľom Rádia Lumen docentom Jurajom Spuchľákom. Po svätej omši budú môcť účastníci ešte individuálne podniknúť krátke vychádzky do malebných okolitých prírodných zátiší Slovenského raja.

Miesto nášho stretnutia - parkovisko ĎurkovecVšetci priatelia krásnej slovenskej prírody a dedičstva našich predkov sú na výlete srdečne vítaní.  

Tešíme sa na spoločne strávené chvíle v zátišiach jesennej Božej prírody, ktorá nás uchváti pitoresknými ohňostrojmi, ktoré sú na farbistých listoch stromov odpaľované zlatistými slnečnými lúčmi.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 13.11.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na november: Aby reč srdca a dialóg vždy víťazili nad rečou zbraní.
 • Úmysel KBS na november: Nech nás pripomienka svätých a našich zosnulých veriacich podnieti ku skutkom pravej lásky.
 • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
 • Ako poďakovanie za úspešnú operáciu mojej mamy. Evka
 • Za chorú sestru Danielku, za jej uzdravenie, úspešné liečenie v nemocnici a za Božiu pomoc pre ňu v tejto ťažkej skúške, za trpezlivosť a potrebné sily, aby mohla znášať svoju chorobu. Ivana
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.