TopTip

Novinky
Jesenná Lumentúra: Rádio LUMEN pozýva do raja

Jesenná Lumentúra: Rádio LUMEN pozýva do raja Slovenský raj patrí medzi najkrajšie miesta na Slovensku

30. septembra 2018, t. j. nedeľa, absolvujeme v poradí už dvadsiatudeviatu Lumentúru. Tentokrát sa vyberieme na návštevu naozajstnej pozemskej Záhrady Eden – malebného Slovenského raja.

Už jesenná Lumentúra je vhodná pre všetky vekové kategórie - malých aj veľkých -i výkonnostné skupiny turistov - zdatných, aj tých menej trénovaných, sviatočných. Vítané sú rodinky s deťmi, aj tými najmenšími, ktoré spoznávajú krásy tohto pozemského sveta ešte len z kočíkov alebo chrbtov láskavých rodičov. Trasu si každý účastník zvolí podľa sebakritického zhodnotenia svojej momentálnej fyzickej i duševnej výbavy, koľko si bude trúfať prejsť po pohodlných turistických trasách.

Príďte si s nami spoločne vychutnať jedinečnú atmosféru Božej prírody na začiatku nádherného jesenného obdobia.

Stretneme sa o 09.30 hod. na parkovisku Ďurkovec, ktoré sa nachádza neďaleko dedinky Spišské Tomášovce. Po dvojkilometrovej pohodovej prechádzke „z nohy na nohu“, spojenej s vnímaním nádhernej jesennej prírody, hýriacej všetkými farebnými variáciami a odtieňmi, bude vonku na vhodnom mieste svätá omša s pánom riaditeľom Rádia Lumen docentom Jurajom Spuchľákom. Po svätej omši budú môcť účastníci ešte individuálne podniknúť krátke vychádzky do malebných okolitých prírodných zátiší Slovenského raja.

Miesto nášho stretnutia - parkovisko ĎurkovecVšetci priatelia krásnej slovenskej prírody a dedičstva našich predkov sú na výlete srdečne vítaní.  

Tešíme sa na spoločne strávené chvíle v zátišiach jesennej Božej prírody, ktorá nás uchváti pitoresknými ohňostrojmi, ktoré sú na farbistých listoch stromov odpaľované zlatistými slnečnými lúčmi.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.