TopTip

Kto vyhral v nákupnej súťaži s e-shopom Rádia LUMEN?

Kto vyhral v nákupnej súťaži s e-shopom Rádia LUMEN?

Za nákup v hodnote 20€ v našom e-shope ste mohli získať v máji zájazd na pútnické miesta v Taliansku. My už poznáme meno víťaza. 

Nakúpom za minimálne 20€ ste sa v máji 2022 automaticky zaradili do súťaže o atraktívny pútnický zájazd. Súťažiaci mohol vyhrať 9-dňový zájazd do Talianska pre 1 osobu v hodnote  595€ od CK NOEtravel v termíne 27. 8. 2022 – 4. 9. 2022. Pobyt zahŕňa: 4-dňovú púť do Talianska (Assisi, Padova, Loreto) + 4-dňovú dovolenku pri mori na krásnej talianskej piesočnatej pláži v meste Cattolica, ktoré slúžilo ako miesto oddychu pre pútnikov putujúcich do Loreta. Ubytovanie s polpenziou v historickom hoteli s bazénom cca 15 min. pešo od historického centra Assisi a v hoteli priamo na piesočnatej pláži v meste Cattolica; odborného sprievodcu; tlmočenie; pobytovú taxa (daň); poistenie voči úpadku.

Výherkyňou sa stala pani Drahomíra z obce Medzany. Naša výherkyňa bola veľmi prekvapená. "Kúpila som fľašu správne naladený, tričká a perá. A až po nákupe som zaregistrovala, že je tu nejaká súťaž. Zbadala som ju akoby náhodou," vysvetlila poslucháčka. 

Životný príbeh Drahomíry je veľmi zaujímavý. Hoci do Medžugoria túžila ísť, po úmrtí jej manžela nenabrala dostatok. Teraz vníma výhru ako znamenie "zhora", aby to predsa len skúsila. 

Výherkyni gratulujeme a vás pozývame aj do ďalšej súťaže. V mesiaci jún môžete za symbolických 30€ získať jedno miesto na našej jubilejnej púti do Medžugoria spojenej s pobytom pri mori. Viac informácii nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Family house with attached garage, study on the ground floor, three rooms upstairs and a fireplace.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.