TopTip

Novinky
Kto vyhral zájazd do Svätej zeme v termíne 6. - 13. februára?

Kto vyhral zájazd do Svätej zeme v termíne 6. - 13. februára?

Vďaka podpore Rádia LUMEN sa jeden z poslucháčov opäť pozrie do Svätej zeme. Poznáme meno výhercu.

Po vianočnej súťaži o strávenie vianočných sviatkov v Betleheme sme vám ponúkli ešte jeden zájazd na miesta, kde pôsobil Ježiš Kristus a ktoré sú veľmi vzácne pre každého kresťana. Do súťaže sa zapojilo viac ako 300 jednotlivcov. Tentoraz to boli zvýhodnené podmienky, keďže na zapojenie sa do súťaže postačoval príspevok v hodnote 10 € alebo 5 €, ak ste našim patrónom. Šťastie sa však usmialo len na jedného. Výhra putuje na považie. Vyhrala poslucháčka Marta P. z Horného Srnia. 

Zaujímavosťou je, že do súťaže sa zapojila takpovediac dvojnásobne. Prispela ona a prispel aj jej manžel. Dokonca, pani Marta aj náležite poučila svojho manžela, aby bol v strehu a čakal na telefonát z Rádia LUMEN. Ten nakoniec milo prekvapil našu prispevateľku. „Rádio LUMEN môžem počúvať aj v práci, počúvam vás každý deň. A hoci nie som patrónom, predsa pravidelne prispevam," priznala sa naša poslucháčka v štvrtkovej Lumenáde, keď sme vyhlásili meno výhercu. 

4. kolo súťaže uzavrelo sériu zájazdov od CK Awertour, ktoré ste mohli za podporu Rádia LUMEN získať. Finančné prostriedky získané v rámci darov budú použité na prípravu každodenného programu slovenského katolíckeho rádia. 

 

 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.09.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby nebolo drancované prírodné bohatstvo našej planéty, ale aby sa využívalo a rozdeľovalo primerane a spravodlivo
  • Úmysel KBS na september: Aby učitelia viedli svojich žiakov k pravým morálnym i duchovným hodnotám
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za uzdravenie sestry Miroslavy zo Sobraniec. Brat Peter
  • Za Božiu ochranu pre moje dcéry na ich ceste do zahraničia a šťastný návrat domov
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.