TopTip

Novinky
Letné číslo časopisu LUMEN klub už čoskoro u vás doma!

Letné číslo časopisu LUMEN klub už čoskoro u vás doma!

Aké novinky na vás čakajú, aj to kedy môžete vo svojich schránkach nájsť nové, letné vydanie nášho časopisu približuje riaditeľ rádia o. Juraj Spuchľák.

Pán riaditeľ, rok 2017 priniesol niekoľko noviniek pre patrónov Rádia Lumen a jednou z nich bol aj časopis Lumen klub. Podarilo sa nám vydať dve čísla a v roku 2018 prichádza čas na tretie vydanie. Je to signál toho, že o časopis je medzi čitateľmi záujem? 

Vždy je spoločenstvo, združené okolo diela, ako je aj naše vysielanie a naše Rádio LUMEN, spokojnejšie, keď má “v ruke” tlačenú podobu informácie a nielen pre jej obrazový obsah, ale aj pre text, ku ktorému sa môže vrátiť. A tak je to aj so záujmom o náš časopis Lumenklub. Je to pekná myšlienka - priniesť ku našim poslucháčom a ich priateľom aj duchovno, ale aj infomácie o činnosti spoločenstva a pracovníkov nášho rádia. Teším sa tomu.

Keďže časopis je orientovaný na úzku a špecifickú skupinu čitateľov, zrejme sa tomu prispôsobuje aj jeho obsah. Teda mal by byť odrazom života malého rádia s veľkým poslaním, priestorom na propagáciu rôznych noviniek vo vysielaní, aktivít mimo éteru, podujatí, pútí a súťaží. Vieme byť konkétnejší a ponúknuť malú ochutnávku z obsahu?

Zaujímavé budú informácie o prenosoch, ktoré pripravujeme, o nových súťažiach, ba aj relikvie sv. sestry Faustíny budú bližšie nielen pre nás - tie už pri nás sú - v kaplnke - ale aj pre poslucháčov. No aj nové frekvencie v Stropkove, Medzilaborciach a Novom Meste nad Váhom, ktoré pripravujeme, bude iste zaujímavé sledovať.

Na čo sa ty osobne najviac tešíš, že si prečítaš?

Ja sa teším na článok o relikviách a ak bude niečo aj o našich patrónoch - najmä na toto - súťaže a benefity. Tiež na nový seriál Naši biskupi. A rovnako aj na veľmi jedinečné a vtipné rozprávanie redaktorky Márie Trubínyovej o príprave, histórii a budúcnosti vašej obľúbenej relácie Fujarôčka moja.

Prípravy sú v plnom prúde. Čitateľa však najviac zaujíma kedy bude výsledok vložený do jeho poštovej schránky? 

Voňavé nové číslo časopisu by malo “pristáť” v schránkach našich patrónov do Levočskej púte, alebo tesne po nej. :-) 

Bude dostupný aj ľuďom, ktorí nie sú patrónmi rádia, alebo členmi Lumen klubu? 

Prednosť majú aj v jeho bezplatnom rozoslaní, patróni. Na tých myslíme najskôr. Za dobrovoľný prípspevok aj ostatní. Oplatí sa. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.