TopTip

Novinky
Letné stretnutia s vami štartujú už tento víkend na Šuňave!

Letné stretnutia s vami štartujú už tento víkend na Šuňave! Festival Za jazerom v podtatranskej prírode.

Už teraz sa v Rádiu LUMEN tešíme na letné stretnutia s vami! Začíname v Šuňave na festivale Za jazerom v piatok a v sobotu.

"Nechajte všetky starosti v Božích rukách aspoň na chvíľu a príďte si oddýchnuť spolu s nami na festival Za jazerom 2019, ktorý sa na festivalovej lúke v Šuňave uskutoční už po piatykrát. V dňoch 14. - 16. júna 2019 budeme znovu oslavovať Deň otcov spoločne pri príjemnej hudbe, vypočujeme si hodnotné prednášky, zabavíme sa s deťmi a budeme stanovať pri skautskom ohni." Týmito slovami pozývajú organizátori na už tradičné podujatie pod Tatrami, ktoré okrem koncertov mnohých gospelových interpretov ponúka aj Rýchlokurz prežitia v manželstve. 

Spojiť príjemné s užitočným môžete aj vy, pretože popri bohatom programe môžete spoznať bližšie aj naše rádio. Festival Za jazerom Šuňava sa začína už v piatok 14. júna. Večer o 18:00 priamo zo Šuňavy vysielame priamy prenos sv. omše s generálnym riaditeľom Rádia LUMEN. Po nej sa prihovorí všetkým účastníkom festivalu. 

V sobotu 15. júna počas celého dňa sa môžete zastaviť pri stánku Rádia LUMEN, kde bude náš redaktor Ivo Novák a rád odpovie na vaše otázky o vysielaní, pomôže vám s prihlásením sa do LUMEN klubu, prípadne ponúkne propagačné predmety, kúpou ktorých môžete podporiť vaše Rádio LUMEN. 

Tešíme sa na stretnutie s vami v piatok a v sobotu v Šuňave!

Viac o programe festivalu za jazerom Šuňava nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre Valériu a Vladimíra, dcéru Beátku a Júliu, sestru Máriu a Danu s rodinami, moju mamu. Valéria
  • Za môjho otca Viliama Takáča pri príležitosti 25.výročia úmrtia. Dana
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.