TopTip

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN má už aj archív a články z webu

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN má už aj archív a články z webu Zuzana Szakácsová, konateľka Rádia LUMEN, pri používaní mobilnej aplikácie (foto: Martin Šajgalík)

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN je opäť o niečo praktickejšia s novými funkciami. Priamo v nej si môžete vypočuť relácie z archívu alebo čítať aktuality z nášho webu.

Počúvate nás cez svoj mobil alebo tablet? Už niekoľko mesiacov môžete používať novú mobilnú aplikáciu, ktorá obsahovala okrem spoľahlivého prehrávania nášho vysielania aj informácie o programe. Okrem toho sme vás priamo v aplikácii povzbudili citátom od niektorého svätca. 

Ako sme avizovali, prichádzame s novinkami. Funkcie mobilnej aplikácie sme v septembri rozširili o archív, novinky z webu lumen.sk a funkciu priameho kontaktu s rádiom cez aplikáciu. Navyše v prehľade programu prinášame pri vybraných reláciách aj podrobnejšie popisy vysielaných programov.

Určitá skupina poslucháčov si obľúbila počúvanie rádia cez svoj mobilný telefón alebo tablet. Mnohí z priaznivcov rádia tak robia napríklad v práci, pretože nechcú vyrušovať svojich kolegov. Mobilná aplikácia je v takejto situácii mimoriadne praktická. Stiahnuť si ju môžete do zariadení s operačným systémom Android a taktiež do zariadení so systémom od spoločnosti Apple. Aplikáciu nájdete veľmi jednoducho, stačí do vyhľadávača zadať Rádio LUMEN a podľa známeho žlto-bieleho loga ju ľahko spoznáte.

Obľúbenou užívateľskou funkciou v aplikácii je už dlhodobo aj viditeľnosť názvu piesne a interpreta, ktorú v danej chvíli počujú poslucháči z vysielania. O skúsenostiach s používaním novej aplikácie sa prostredníctvom zdieľania priamo v aplikácii môžu podeliť so svojimi priateľmi. 

Stiahnite si našu aplikáciu aj vy a používajte ju na svojich mobilných zariadeniach.

ODKAZY NA STIAHNUTIE:

iOS aplikacia

Android aplikacia

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Progetto di casa familiare a un piano per un terreno stretto, con garage.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.