TopTip

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN má už aj archív a články z webu

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN má už aj archív a články z webu Zuzana Szakácsová, konateľka Rádia LUMEN, pri používaní mobilnej aplikácie (foto: Martin Šajgalík)

Mobilná aplikácia Rádia LUMEN je opäť o niečo praktickejšia s novými funkciami. Priamo v nej si môžete vypočuť relácie z archívu alebo čítať aktuality z nášho webu.

Počúvate nás cez svoj mobil alebo tablet? Už niekoľko mesiacov môžete používať novú mobilnú aplikáciu, ktorá obsahovala okrem spoľahlivého prehrávania nášho vysielania aj informácie o programe. Okrem toho sme vás priamo v aplikácii povzbudili citátom od niektorého svätca. 

Ako sme avizovali, prichádzame s novinkami. Funkcie mobilnej aplikácie sme v septembri rozširili o archív, novinky z webu lumen.sk a funkciu priameho kontaktu s rádiom cez aplikáciu. Navyše v prehľade programu prinášame pri vybraných reláciách aj podrobnejšie popisy vysielaných programov.

Určitá skupina poslucháčov si obľúbila počúvanie rádia cez svoj mobilný telefón alebo tablet. Mnohí z priaznivcov rádia tak robia napríklad v práci, pretože nechcú vyrušovať svojich kolegov. Mobilná aplikácia je v takejto situácii mimoriadne praktická. Stiahnuť si ju môžete do zariadení s operačným systémom Android a taktiež do zariadení so systémom od spoločnosti Apple. Aplikáciu nájdete veľmi jednoducho, stačí do vyhľadávača zadať Rádio LUMEN a podľa známeho žlto-bieleho loga ju ľahko spoznáte.

Obľúbenou užívateľskou funkciou v aplikácii je už dlhodobo aj viditeľnosť názvu piesne a interpreta, ktorú v danej chvíli počujú poslucháči z vysielania. O skúsenostiach s používaním novej aplikácie sa prostredníctvom zdieľania priamo v aplikácii môžu podeliť so svojimi priateľmi. 

Stiahnite si našu aplikáciu aj vy a používajte ju na svojich mobilných zariadeniach.

ODKAZY NA STIAHNUTIE:

iOS aplikacia

Android aplikacia

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.