TopTip

Z domova
Modlíme sa za vás v našom vysielaní

Modlíme sa za vás v našom vysielaní

Modliaci sa zástup pútnikov v Krakove

Čo je potrebné urobiť aby sa váš úmysel dostal k nám?

Navštívte stánok Rádia LUMEN na niektorej z veľkých pútí, prípadne sa vydajte na Lumentúru, alebo akúkoľvek inú akciu, ktorú organizuje Rádio LUMEN. Vyhľadajte stánok Rádia LUMEN a vhoďte svoj úmysel napísaný na malom papieriku do škatule na to určenej. Prípadne, ak stretnete niekoho z Rádia LUMEN, odovzdajte mu svoje úmysly. Budú doručené do redakcie PR oddelenia, ktoré sa stará o to, aby naše modlitby vo vysielaní boli obetované za vás.

Kedy sa za vás modlíme?

Modlíme sa za vás vždy o 12:00 modlitbu Anjel Pána /Raduj sa nebies Kráľovná (okrem nedele, keď sa prihovára Svätý Otec v priamom prenose). Obetujeme za vás tiež večerné modlitby posvätného ruženca o 19:00 (okrem soboty, keď vysielame modlitby v priamom prenose z niektorého z chrámov na Slovensku. Taktiež sa modlíme za vás aj v relácii S ružencom na perách vo štvrtok o 11:10.

V Rádiu LUMEN sa chceme modliť za vás

Čo ak nemôžem prísť na podujatie Rádia LUMEN, alebo inú veľkú púť a prosím o modlitbu?

V tomto prípade sme pre vás pripravili službu tichej modlitby našich kňazov, ktorých poznáte z vysielania Rádia LUMEN. Napíšte svoju prosbu na adresu umysel@lumen.sk. V spodnej lište na našej stránke, ktorú vidíte aj v tejto chvíli, si môžete všimnúť niektoré z vašich úmyslov. Je to znamenie, že práve v ten deň obetuje jeden z našich kňazov modlitbu za Vás. Táto modlitba nezaznie vo vysielaní, naši duchovní otcovia prednášajú Bohu vaše úmysly v čase svojej súkromnej modlitby. Modlia sa za vás o. Juraj Spuchľák (generálny riaditeľ) a náboženskí redaktori o. Pavol Jurčaga, o. Ján Sabol, o. Ján Krupa

Ako dlho trvá, kým sa môj úmysel dostane na stránku / do vysielania?

Čas uverejnenia úmyslu je veľmi rôzny. Sú obdobia, keď nám posielate veľké množstvo vašich prosieb a čakacia doba môže byť naozaj až niekoľko týždňov. V letnom období je vašich prosieb menej, a tak napríklad úmysly na webe lumen.sk sú vybavované približne do 7 dní.

Koľko stojí služba úmyslov?

Za úmysly vo vysielaní a na webstránke lumen.sk nevyberáme žiadny poplatok. Ide o našu službu vám, našim poslucháčom.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.09.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby mladí Afričania mali prístup k vzdelávaniu a práci vo vlastnej krajine
  • Úmysel KBS na september: Nech námahy našich žiakov a študentov sprevádza pomoc Ducha Svätého
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Za zdravie rodiny Kurucovej a Senčákovej. Barbara
  • Za zdravie nášho očakávaného dieťaťa a za Božie požehnanie pre celú rodinu. Ivan
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.