TopTip

Novinky
Na púti v Krakove súťažíte o pobyt v Kúpeľoch Nimnica

Na púti v Krakove súťažíte o pobyt v Kúpeľoch Nimnica

Už počas nasledujúcej soboty sa stretneme v Sanktuárium Božieho milosrdenstva v Krakove na 15. rozhlasovej púti Rádia Lumen, aby sme spoločne prosili a zároveň ďakovali za milosti. Hlavným celebrantom a zároveň kazateľom bude generálny riaditeľ rádia otec Juraj Spuchľák. Hudobným hosťom Monika Kandráčová.

Keďže ide o jubilejný, 15 ročník púte, rozhodli sme sa pre pútnikov pripraviť súťaž, ktorá súvisí práve s týmto číslom. Stačí, keď nám počas púte prispejete sumou 15 eur a ste v hre o hodnotné ceny ako darčekové predmety z Rádia Lumen, či zaujímavé knihy. Hlavnou cenou je víkendový pobyt v Kúpeľoch Nimnica pre dve osoby s plnou penziou a liečebnými procedúrami. 

Čo treba spraviť, ak sa chcete do súťaže zapojiť? Stačí sa počas trvania púte zastaviť v stánku Rádia Lumen a prispieť sumou 15 eur. Na oplátku od nás dostanete ústrižok s číslom, ktorý si starostlivo uchovajte. Naši moderátori po skončení hlavného programu púte vyžrebujú a zároveň vyhlásia víťazov súťaže.

Vyzbieraná suma zo súťaže poputuje na fungovanie Rádia Lumen a na ďalšie skvalitňovanie programu. 

Už teraz ďakujeme za každú formu podpory. Je pre nás veľmi dôležitá. Tešíme sa na stretnutie s vami v Krakove. A nezabudnute, tí, ktorí nemôžete prísť do Krakova osobne, môžete byť s nami v spojení prostredníctvom rádia už od skorého rána.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.06.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zosnulého svokra Vojtecha, ktorý nás opustil už pred 23 rokmi. Zuzana
  • Za babku Anku, za silu a trpezlivosť znášať chorobu a ťarchu každodennej bolesti. Vnučka Betka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.