TopTip

Na slávnosť Zvestovania Pána vyvrcholil 21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa

Na slávnosť Zvestovania Pána vyvrcholil 21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa TK KBS

Na slávnosť Zvestovania Pána vyvrcholil 21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa. Organizátor kampane Fórum Života už od začiatku marca prináša zaujímavé a inšpiratívne námety, príbehy, myšlienky, videá na webe aj na sociálnych sieťach. Tohtoročným mottom je Život je dar a má byť výzvou pre každého. 

Fórum života v marci už tradične poukazuje na hodnotu života od jeho počatia. Kampaň Deň počatého dieťaťa môžeme tradične v marci podporiť aj nosením bielej stužky. Andrea Žiaková z Fóra života, zodpovedná za styk s verejnosťou, poukazuje, že 25. marec je dňom viacerých výročí. „Dňom zápasu za ľudské práva, dňom pripomenutia si Sviečkovej manifestácie, ako aj sviatkom Zvestovanie Pána.“
Mottom tohtoročného Dňa počatého dieťaťa je Život je dar. Podľa Andrey Žiakovej chcú poukázať v čase pandémie na hodnotu každého života. „Fórum života si dalo za cieľ v tomto ťažkom roku spolu so všetkými, čo sa do kampane pridávajú, vniesť do spoločnosti nádej a povzbudenie. Aj tohtoročný vizuál v sebe ukrýva životný príbeh človeka od malého bábätka po starčeka. Symbolicky znázorňuje hodnotu života v každom okamihu,“ zdôraznila.
Fórum života tento rok v rámci kampane Deň počatého dieťaťa pripravilo s rodinnou firmou aj zaujímavé sviečky. „Je to sviečka v konzerve, volá sa NEKONEČNO + JEDEN. A v tejto konzerve je atmosféra narodeného dieťatka. V rámci kampane sme sa snažili rozšíriť povedomie ľudí o edukatívnej pomôcke a hre Neviditeľný človek,“ povedala.
Viac o kampani Dňa počatého dieťaťa aj o ďalších súvisiacich aktivitách nájdete na webovej stránke www.25marec.sk.“

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Espaciosa casa de una planta con tejado a cuatro aguas. Construcción sencilla.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.