TopTip

Najkrajšie miesta Turecka: Za kresťanskými pamiatkami

Najkrajšie miesta Turecka: Za kresťanskými pamiatkami

Chcete vidieť domček Panny Márie v Efeze a miesta, kde sv. Pavol viedol svoje misijné cesty? V tom prípade sa vyberte s nami na pútnický zájazd k moru do Turecka.

Termín: 08.05.-15.05.2024
Duch. sprievodca:  Mons. Branislav Koppal
Cena: 1.099 € konečná cena vrátane všetkých poplatkov 
Odlet: z Viedne
 
Prednosti zájazdu:
- Turecko je jedna z najnavštevovanejších dovolenkových destinácií
- 300 slnečných dní v roku a kryštálovo čisté more 
- Najkrajšie miesta Turecka 
- Istanbul - mesto s neopísateľnou atmosférou, most medzi Európou a Áziou, Hagia Sofia = Chrám Božej múdrosti, jej kupola bola až do postavenia Chrámu sv. Petra vo Vatikáne, najväčšou kupolou na svete. Hagia Sofia bola do 16. st. /17. st. najväčším kresťanským chrámom na svete. 
- Možnosť plavby loďou cez Bospor
- Trója (nazývaná vtedy Troada, kde mal apoštol Pavol sen, v ktorom sa mu zjavil Macedónčan, ktorý ho volal šíriť Božie Slovo do Európy),  sv. omša v Domčeku Panny Márie - vyviera tu vraj liečivá voda, z ktorej si môžeme nabrať domov, stena prianí a modlitieb
- Efez - misijné cesty apoštola Pavla, pôsobisko apoštola Jána, miesto formovania prvých kresťanských komunít na svete, Akvila a Priscila, ekumenický koncil, kostol Panny Márie
- Návšteva Domčeka Panny Márie v Efeze - vyviera tu voda, vraj liečivá, je tu stena prianí a modlitieb k Panne Márii. V tomto Domčeku Panna Mária po Ukrižovaní Ježiša Krista prežila 9 rokov a podľa mnohých tu bola aj Nanebovzatá. Slávenie sv. omše. 
- 2 dni dovolenka v 4 * hoteli priamo na pláži
- konečná cena vrátane všetkých poplatkov 

Podrobnosti o zájazde nájdete TU

Prihlasujte sa telefonicky na čísle 0903 356 533

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.