TopTip

Napíšte príbeh do adventnej súťaže a vyhrajte pobyt pre celú rodinu v Bešeňovej

Napíšte príbeh do adventnej súťaže a vyhrajte pobyt pre celú rodinu v Bešeňovej

Advent budeme na vlnách Rádia LUMEN prežívať ako čas vďačnosti. Počas štyroch adventných týždňov vám ponúkame štyri námety na vďačnosť. Najkrajšie príbehy odmeníme!

Pesimizmus, nervozita a stres. Symptómy dnešnej doby nám uberajú radosť zo života. Advent je symbolom radostného očakávania a my v Rádiu LUMEN si všímame, že nám často chýba vďačnosť. Neuvedomujeme si, čo všetko v živote máme a koľko dobrých ľudí nás obklopuje. Preto vás pozývame prežiť tohtoročný advent ako ČAS VĎAČNOSTI.

Ako to funguje?

Počas štyroch adventných týždňov vám budeme ponúkať námety za čo byť vďačný. Vašou úlohou je napísať príbeh. Príbeh, ktorý nás v danom adventnom týždni najviac zaujme odmeníme vecnými cenami z Rádia LUMEN. Na záver súťaže sa jeden zo štyroch výhercov adventných kôl stane držiteľom hlavnej ceny (týždňového pobytu pre celú rodinu v Bešeňovej). Výhercu hlavnej ceny vyhlásime v Rannom spojení na Štedrý deň (24. decembra).

Ako sa zapojiť do súťaže?

Počas každej adventnej nedele ohlásime vo vysielaní a na našom webe tému daného adventného týždňa. Napríklad od Prvej advetnej nedele nám môžete písať príbehy na tému: „Za čo som vďačný kňazovi". Príbehy posielajte na sutaz@lumen.sk alebo poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Nezabudnite pripísať heslo: ADVENT - ČAS VĎAČNOSTI. Uzávierka súťažného týždňa je vždy vo štvrtok večer (posledný adventný týždeň už v stredu večer). Dovtedy je potrebné vaše príbehy doručiť elektronicky alebo klasickou poštou. Vaše listové príbehy preto odporúčame odosielať najneskôr v utorok v danom súťažnom týždni (v poslednom týždni už v pondelok).

Čo a kedy môžem vyhrať?

Každý adventný týždeň vždy v piatkovej Lumenáde o 10:10 (posledný týždeň už vo štvrtok) vyhlásime výhercu týždňového kola súťaže, ktorý získa vecné ceny: kniha Snúbenci, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka, káva.

Spomedzi štyroch týždňových výhercov získa jeden z nich vo finále súťaže darčekový poukaz na pobyt pre 4 osoby v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej. Pobyt sa vzťahuje na 5 po sebe nasledujúcich nocí. Víťazný príbeh vyhlásime v Rannom spojení 24. decembra.

Prečo sa do súťaže zapojiť?

Pomôžte nám do slovenského rozhlasového éteru vniesť príbehy vďačnosti. Uprostred mora reklám, náhlenia sa a nervozity vás pozývame spolu s nami tvoriť atmosféru vďačnosti. O vašich príbehoch budeme totiž počas celého adventu hovoriť v našom vysielaní.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Projet de maison moderne avec garage, adapté aux terrains étroits.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.