TopTip

Naše svetlo svieti aj vďaka 2% z vašich daní

Naše svetlo svieti aj vďaka 2% z vašich daní

Rozhlasové vysielanie pod značkou Rádia LUMEN je realitou už takmer 30 rokov. Dobré i zlé časy zvládame spolu s vami aj vďaka podpore z 2% z vašich daní. 

Devízou Rádia LUMEN je pestrosť jeho programu. Prinášame vám priame prenosy liturgických slávení z celého Slovenska. Cez rozhlas vnášame atmosféru hlavných pútí z pútnických miest z celého Slovenska. Aj vo všedných dňoch sa striedajú priame prenosy zo západu, stredu i východu. To všetko si vyžaduje financie a nasadenie ľudského potenciálu. 

Robíme to s láskou a robíme to pre vás. Prinášame tiež každodenné spravodajstvo z domova i zo sveta. Nebojíme sa ísť aj do citlivých tém v živote veriaceho človeka. Nejdeme len po povrchu ale v duchovnej publicistike venujeme svoju pozornosť cirkevným autoritám, inšpiratívnym ľuďom a aj obyčajnému človeku. 

Vysvetľujeme aktuálne dianie v cirkvi, pýtame sa na vaše názory. Hráme najviac slovenskej hudby a sme stále jediným slovenským katolíckym rádiom bez finančnej podpory zo zahraničia. Načúvame našim otcom biskupom, snažíme sa sledovať najnovšie trendy a ponúkať svoje služby v modernej podobe aj na online platformách. 

Chceme robiť svoju prácu aj naďalej

Náš rozhlasový tím vytvára unikátny obsah v podobe množstva hodín premiérového programu každý deň. Za možnosť vysielať vďačíme vašej podpore. Našu prácu robíme s úctou k vám, z lásky k vám a z vďaky za vašu podporu. Uchádzame sa o ňu aj tento rok. 

Ďakujeme za vašu štedrosť!

TLAČIVO na poukázenie 2% pre neziskovú organizáciu PRE LUMEN - klikni TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.