TopTip

Naše svetlo svieti aj vďaka 2% z vašich daní

Naše svetlo svieti aj vďaka 2% z vašich daní

Rozhlasové vysielanie pod značkou Rádia LUMEN je realitou už takmer 30 rokov. Dobré i zlé časy zvládame spolu s vami aj vďaka podpore z 2% z vašich daní. 

Devízou Rádia LUMEN je pestrosť jeho programu. Prinášame vám priame prenosy liturgických slávení z celého Slovenska. Cez rozhlas vnášame atmosféru hlavných pútí z pútnických miest z celého Slovenska. Aj vo všedných dňoch sa striedajú priame prenosy zo západu, stredu i východu. To všetko si vyžaduje financie a nasadenie ľudského potenciálu. 

Robíme to s láskou a robíme to pre vás. Prinášame tiež každodenné spravodajstvo z domova i zo sveta. Nebojíme sa ísť aj do citlivých tém v živote veriaceho človeka. Nejdeme len po povrchu ale v duchovnej publicistike venujeme svoju pozornosť cirkevným autoritám, inšpiratívnym ľuďom a aj obyčajnému človeku. 

Vysvetľujeme aktuálne dianie v cirkvi, pýtame sa na vaše názory. Hráme najviac slovenskej hudby a sme stále jediným slovenským katolíckym rádiom bez finančnej podpory zo zahraničia. Načúvame našim otcom biskupom, snažíme sa sledovať najnovšie trendy a ponúkať svoje služby v modernej podobe aj na online platformách. 

Chceme robiť svoju prácu aj naďalej

Náš rozhlasový tím vytvára unikátny obsah v podobe množstva hodín premiérového programu každý deň. Za možnosť vysielať vďačíme vašej podpore. Našu prácu robíme s úctou k vám, z lásky k vám a z vďaky za vašu podporu. Uchádzame sa o ňu aj tento rok. 

Ďakujeme za vašu štedrosť!

TLAČIVO na poukázenie 2% pre neziskovú organizáciu PRE LUMEN - klikni TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Einfamilienhaus mit Doppelgarage.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.