TopTip

Z domova
Nevidiaci redaktor Lumenu prejavil veľký zmysel pre humor!

Nevidiaci redaktor Lumenu prejavil veľký zmysel pre humor!

Do Rozhovoru týždňa si Andrej Baldovský pozval kolegu Ondreja Rosíka, ktorý svojím životným príbehom takmer rozplakal poslucháčov. Od ľútosti, aj od smiechu. 

Relácia Rozhovor týždňa prináša inšpiratívne rozhovory so zaujímavými ľuďmi. Nebýva zvykom, aby sme si do tejto relácie pozývali kolegov. Andrej Baldovský však urobil výnimku a na stoličke hosťa sa pred mikrofónom ocitol náš nevidiaci redaktor Ondrej Rosík, ktorý prezradil kedy zistili rodičia, že nevidí, ako na to učiteľka v škole pravidelne zabúdala a dokonca prvýkrát prehovoril o dátume svojej svadby. 

Okrem toho budete môcť počuť ako mu stroj predčítava písaný text, vďaka čomu dokáže moderovať, čítať aj pozerať filmy. Poslucháči mu v živom vysielaní kládli neraz aj veľmi náročné otázky. Ukázalo sa, že medzi nimi má veľa fanyniek. Viac však prezrádzať nebudeme, vypočujte si povzbudivý rozhovor s človekom, ktorý svoj hendikep nevníma ako prekážku. Práve naopak, dokáže sa na veci dívať s nadhľadom a humorom. A to je naozaj obdivuhodné.

Rozhovor týždňa s Ondrejom Rosíkom z 5.12.2018 si môžete vypočuť TU.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.