TopTip

Novinky
Nové číslo časopisu LUMEN KLUB so špeciálnou prílohou!

Nové číslo časopisu LUMEN KLUB so špeciálnou prílohou!

Už čoskoro bude na svete nové číslo časopisu LUMEN KLUB. Aj toto vianočné vydanie je určené patrónom Rádia LUMEN, ktorí ho dostanú spolu s vianočným listom od generálneho riaditeľa o. Juraja Spuchľáka a malým darčekom.

Odkedy sa Rádio LUMEN rozhodlo opäť vydávať časopis prebehli už takmer dva roky. Tieto Vianoce to bude už štvrté číslo. Časopis je určený najmä pre patrónov rádia, teda poslucháčov, ktorí sa svojimi modlitbami a milodarmi stali ochrancami katolíckej stanice a pomáhajú tak zabezpečiť kontinuitu božieho diela.

Časopis LUMEN KLUB je benefitom a zdrojom zaujímavých informácií o dianí v rádiu. "Aktuálne vydanie bude pestré ako vianočné menu. Na úvodných stranách nájdete inšpiratívny rozhovor s fyzikom, ktorý sa stal kňazom a je našim spolupracovníkom. Prečítate si článok o úspechoch rádia za hranicami Slovenska, dozviete sa aké sú spôsoby podpory Rádia LUMEN, " približuje šéfredaktorka časopisu Andrea Poláčková. 

Pre tých, ktorí sa chystajú tráviť vianočné sviatky v spoločnosti Rádia LUMEN pripravilo programové oddelenie tipy na sviatočné programy. "Chýbať nebude ani ďakovná pobožnosť na konci roka a čitatelia sa tiež dozvedia čo chystáme v roku 2019," dopĺňa A. Poláčková.

To ani zďaleka nie je všetko. Čerešničkou na torte bude recept od generálneho riaditeľa rádia o. Juraja Spuchľáka. Budete prekvapení, čo si pre vás pripravil. Nateraz prezradíme len to, že predstaví recept, ktorý aj reálne vie pripraviť. A keďže sú Vianoce, tie sa nezaobídu bez darčeka. Inšpirácia prišla priamo od vás - poslucháčov. "Predčasom nám do rádia telefonovala pani a povedala, že by si rada niekde prečítala rady od doktora Miku, ktoré odznievajú v našom vysielaní. Tie však nikde nevychádzajú a tak sme si povedali, že do zimného čísla časopisu LUMEN KLUB pripravíme špeciálnu prílohu. Verím, že odborné rady skúseného lekára, ktoré sú odpoveďou na reálne zdravotné problémy poslucháčov sa vám zídu," uzatvára Andrea Poláčková. Štedrosť ide ešte ďalej. V obálke si patróni nájdu aj knižku Život a umučenie nášho Pána a život jeho svätej Matky.

Želáme príjemné čítanie a ďakujeme!

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 19.05.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Za cirkev v Afrike, aby sa prostredníctvom života vlastných veriacich stala zdrojom jednoty medzi jej národmi a znakom nádeje pre tento svetadiel.ň
  • Úmysel KBS na máj: Aby pracujúci na príhovor svätého Jozefa dokázali aj svoju prácu premeniť na službu Bohu, boli za prácu vďační a nadobudnuté prostriedky správne využívali
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za drogovo závislých a za trpiace a opustené deti. Anna
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre Renátu a jej rodinu
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.